Cumhuriyetin 100. yılında İstanbul’da ikamet eden 100 Bilişim Teknolojileri öğretmenine yönelik, Insider*’ın uzman yapay zeka mühendislerinin eğitmen olacağı “Yapay Zekanın Temelleri” Eğitim Programı gerçekleştirilecek.

Cumhuriyetin 100. yılında İstanbul'da ikamet eden 100 Bilişim Teknolojileri öğretmenine yönelik, Insider*'ın uzman yapay zeka mühendislerinin eğitmen olacağı "Yapay Zekanın Temelleri" Eğitim Programı gerçekleştirilecek.

Cumhuriyetin 100. yılında İstanbul’da ikamet eden 100 Bilişim Teknolojileri öğretmenine yönelik, Insider*’ın uzman yapay zeka mühendislerinin eğitmen olacağı “Yapay Zekanın Temelleri” Eğitim Programı gerçekleştirilecek.

4 hafta üst üste Cumartesi günleri Insider’ın ofisinde gerçekleştirilecek eğitim sonrasında program katılımcısı öğretmenlerimiz ödüllü Hackathon’a başvurabilecek. 3-4 öğrencisi ile birlikte çalışarak geliştireceği proje fikri ile Hackathon’a başvuracak öğretmenlerimiz yine bir Cumartesi günü öğrencileriyle Hackathon’da yarışacak.

31 Ocak Çarşamba günü 18:00’e kadar başvurularınızı bekliyoruz.  

Başvuru Formu

Önemli notlar:

Sadece İstanbul’da ikamet eden ve Meslek Liselerinde Bilişim Teknolojileri Öğretmeni olarak çalışan öğretmenlerin başvuruları değerlendirilecektir. Başvurusu kabul edilen öğretmenlerin 3  hafta boyunca Cumartesi günleri öğleden sonra  yüz yüze gerçekleştirilecek tüm eğitimlere katılması beklenmektedir (17 Şubat, 2 Mart ve 9 Mart Cumartesi günleri 12:00-17:00 saatleri arasında). Eğitimler süresince öğretmenlerin kendi bilgisayarlarını getirmeleri ve bir Gmail hesabına sahip olmaları gerekmektedir. 

Eğitimlerin ve Hackathon’un gerçekleştireceği konum Insider’ın Kağıthane Sanayi metro durağı yakınındaki ofisidir. 

Son başvuru tarihi  31 Ocak Çarşamba günü 18:00’dir. Katılım durumu 1 Şubat gün sonunda açıklanacaktır.

*Tek platformdan bireyselleştirilmiş ve kanallar arası deneyimler sunan Insider kurumsal pazarlamacıların verilerini kanallar ve sistemler arasında bağlamasına, kullanıcıların gelecekteki davranışlarının yapay zeka ile tahmin edilmesine ve müşteri deneyimlerinin kişiselleştirilmesine olanak tanır. Pazarlamacılar, Web, Uygulama, Web Push, E-posta, SMS, WhatsApp Commerce gibi kanallarda deneyimler sunmak için Insider’ın platformunu tercih etmektedir.

Kısa bir süre önce unicorn statüsü kazanan Insider, NASDAQ tarafından dünyadaki tek kadın kurucu ve kadın liderliğindeki B2B SaaS unicorn’larından biri olduğu için tebrik edildi. Şirket, G2 raporlarında Dünyanın En İyi 6. Yazılım Şirketi olarak listelendi. Insider ayrıca Müşteri Veri Platformları (CDP), Kişiselleştirme Motorları, Kişiselleştirme Yazılımı, Mobil Pazarlama, Müşteri Yolculuğu Analitiği ve E-Ticaret Kişiselleştirmesi dahil olmak üzere 6+ kategoride 1. sıradaki G2 lideridir. 

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler