ÖRAV, HundrED Oluşumu Tarafından Dünyadaki ‘’En İyi 100 Eğitim İnovasyonu’’ Arasında Seçildi!

Garanti BBVA tarafından kurulan Öğretmen Akademisi Vakfı, dünyanın birçok bölgesinde yenilikçi, etkili ve ölçeklenebilir eğitim uygulamalarını tespit ederek iyi uygulamaların yaygınlaşmasını hedefleyen Finlandiya merkezli HundrED oluşumu tarafından ödüle layık görüldü.

Öğretmen Akademisi Vakfı, tüm dünyadaki yenilikçi, etkili ve ölçeklenebilir eğitim uygulamalarını destekleyen Finlandiya merkezli HundrED oluşumu tarafından eğitimde en etkili ve ölçeklenebilir inovasyonlardan biri seçildi. 180 akademisyenden oluşan jüri ve HundrED Araştırma Ekibi tarafından yapılan değerlendirme sonucunda ÖRAV, 3488 yenilik arasından seçilen ‘’En İyi 100 İnovasyon’’ arasında yer aldı. Vakıf, 2023 yılında HundrED tarafından yayınlanacak olan İnovasyon Raporu çalışmasında, dünyaya örnek gösterilen kurumlar arasında Türkiye’yi temsilen yer alacak.

Zirvede en yenilikçi 100 kurumun temsilcileri  bir araya geldi

Öğretmen Akademisi Vakfı Genel Müdür Vekili Arzu Atasoy, Finlandiya’da gerçekleşen HundrED Eğitim Zirvesi’ne katılarak ödülü aldı. Dünyanın dört bir yanından HundrED Eğitim Zirvesi’ne katılan eğitim profesyonelleri, en etkili eğitim ortakları ve paydaşlar ile de bir araya gelerek nitelikli ve sürdürülebilir bir eğitim ekosistemi için fikir alışverişinde bulundu.

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler