Sosyal Etki ( Social Impact Prize) Projeleriniz Ödüllendiriliyor!

Sosyal Etki ( Social Impact Prize) Projeleriniz Ödüllendiriliyor!

İF ( International Forum Design) Almanya – Hanoever  merkezli uluslararası tasarım yarışması , gelecek dünyanın daha iyi tasarlanmasına destek olmak adına girişimci, yaratıcı, tasarım projelerine İF SOCIAL IMPACT PRIZE yarışması kapsamında toplam 100,000 Euro ödül veriyor.

“Social Impact  Prize” yarışması için hazırlanan başvuru kategorilerin hepsi UN tarafından hazırlanmış olan Dünyayı Değiştiren, Sürdürelebilir Kalkınma Hedeflerindeki 17 farklı kategorinden tasarım ile ilgili olan konular belirlenerek seçildi. 

“IF Social Impact Prize” yarışmasına kimler başvuru yapabilir: Şirketler, tasarım stüdyoları, STK’lar, vakıflar, kamu ve diğer kuruluşların başvuruları değerlendirilecektir. Bireysel öğrenci projeleri değerlendirmeye alınmamaktadır.

2017 yılından itibaren gerçekleştirilen  İF  SOCIAL IMPACT yarışmasında 70 ülkeden, 731 sosyal etki yaratan proje kayıt yaptırmış ve ücretsiz Dünyanın en prestijli online tasarım platformu İF WORLD DESIGN GUIDE süresiz yayına alınarak iletişim desteği verilmiştir.

SON BAŞVURU TARİHİ: 27 MAYIS 2020

Başvurular ücretsiz ve online olarak aşağıdaki linkten gerçekleştirilmektedir. https://ifworlddesignguide.com/social-prize/if-social-impact-prize 

İF SOCIAL IMPACT PRIZE ödülü Kazanan ve Desteklenen Projeleri İncelemek için Tıklayın. https://ifworlddesignguide.com/collections/social-impact 

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler