Türkiye’nin İlk Ve Tek Sosyal Farkındalık Festivali SociAll Up 20 Nisan’da.

İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Girişimcilik Kulübü geçen sene başlattıkları Türkiye’nin ilk ve tek sosyal farkındalık festivali SociAll Up’ın bu sene ikincisini gerçekleştiriyor.

Farklılığımız farkındalığımız olsun mottosu ile yola çıkan İstanbul Üniversitesi öğrencileri başta lise ve üniversite öğrencileri olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanından 7’den 70’e herkesi 20 Nisan’da Türkiye’nin ilk üniversite yerleşkesinde ağırlayacaklar. Geçen sene ilki düzenlenen SociAll Up sosyal farkındalık festivalinin amacı toplumsal bilinç ve birlikteliği ön plana çıkararak sosyal değer yaratmak.

20 Nisan tarihinde aralarında TEMA, Diyolog Müzesi, Alzehimer Derneği, İmece, Türkiye Multiple Skleroz Derneği, KUSİF, Otizimliler Derneği, Good4Trust gibi 50’den fazla sosyal girişim ve stk, İstanbul Üniversitesi ana bahçesinde standlarını açacak. Bunun yanında 10’un üzerinde konuşmacı ise kendi hikayelerini anlatacaklar. Günün açılışı nefes egzersizi ve yoga ile başlayacak. Gün boyu standlarda bilgilendirmeler yapılıp konuşmalar devam ederken bir yandan da her yaştaki bireye hitap edilecek çeşitli workshoplar ve aktiviteler ile dolu dolu bir gün sizleri bekliyor. Kapanış ise TNK ve Gece gruplarının konserleri ile yapılacak. Sadece belli bir kesimin değil yaşlılar, çocuklar ve engelli bireylerin de dolu dolu bir gün geçirmesi için 1 senedir hazırlıkları devam eden SociAll Up festivalinin kapıları herkese açık.

Etkinlik detayları ve kayıt içi iugirisim.com/sociallup/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

YER: İstanbul Üniversitesi Beyazıt Merkez Kampüs Ön Bahçe

TARİH: 20/04/2019

SAAT: 11:00-20:00

İLETİŞİM: [email protected]

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler