KaleTalks Sosyal Girişimcilik Serisi Başladı!

KaleTalks Sosyal Girişimcilik Serisi Başladı!

Sosyal girişimcilik ekosistemine katkı sağlayarak sosyal girişimcileri teşvik etmek amacıyla hayata geçirilen ‘İbrahim Bodur Sosyal Girişimcilik Ödülü’ katılımcılarının ve gelecek vaat eden sosyal girişimcilerin ağırlandığı ‘KaleTalks Sosyal Girişimcilik’ serisi dijital platforma taşındı. 

Alanında uzman kişilerin moderatörlüğünde gerçekleştirilen ve birbirinden değerli konuların masaya yatırıldığı ‘KaleTalks Sosyal Girişimcilik’ serisi ile yaşadığı dünyaya ve çevreye karşı kendini sorumlu hisseden ve harekete geçme cesaretini gösteren sosyal girişimcilerin görünürlüğünü arttırmak ve onların yarattığı pozitif etkiye destek olmak amaçlanıyor.

[irp posts=”9843″ name=”İbrahim Bodur Sosyal Girişimcilik Ödülü geleceği şekillendiren değişim öncülerinin oldu!”]

Kale Grubu YouTube sayfasından canlı olarak yayınlanacak ‘KaleTalks Sosyal Girişimcilik’ serisinin Nisan programında ilham verici konuşmacılar yer alıyor. 23 Nisan Perşembe saat 18:00’de Toyi’nin kurucu ortağı Elif Atmaca ‘Fiziksel İzolasyon Günlerinde Oyunla İyileşmek’ temalı konuşmasıyla tüm ebeveynlere yol gösterici olacak. 

26 Nisan Pazar saat 14:00’de ise Anlatan Eller’in kurucusu Pelin Baykan ile ‘Çocuklar ve Aileler için Türk İşaret Diline İlk Adım’ temalı online atölye, iletişimin önemini bir kez daha vurgulayacak. 

sivilalan.com'u Telegram'da Takip Edin!sivilalan.com'u Linkedin'de Takip Edin!

9 Nisan Perşembe günü gerçekleştirilen ve İyilik Kazansın’ın kurucu ortağı Çağrı Torun’un konuk olduğu ‘İnternet Alışverişlerimizi Nasıl Sosyal Faydaya Dönüştürürüz?’ temalı yayını aşağıdaki linkten izleyebilir veya dinleyebilirsiniz. 

İnternet Alışverişlerimizi Nasıl Sosyal Faydaya Dönüştürürüz? / Spotify Podcast

Tüm ‘KaleTalks Sosyal Girişimcilik’ sohbet serisi canlı yayınlarını izlemek için Kale Grubu YouTube kanalını ve Spotify Podcast sayfasını takip etmeyi unutmayın! 

Kale Grubu YouTube Kanalı

Kale Grubu Spotify Podcast

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler