Fazıl Say “Darüşşafaka” için çalacak

1521700553 FazilSay04
1521700553 FazilSay04

Dünyaca ünlü piyanist ve besteci Fazıl Say, bu kez Darüşşafaka Cemiyeti için çalacak. 1863 yılından bu yana eğitimde fırsat eşitliği anlayışıyla faaliyetlerini sürdüren ve bu yıl 155. yılını kutlayan Darüşşafaka Cemiyeti yararına düzenlenen bağış konserinde Fazıl Say sahne alacak. 6 Nisan Cuma akşamı saat 20:30’da İstanbul’daki İş Sanat Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek Fazıl Say resitalinde, sanatçı kendi bestelerini ve çağdaş bestecilerinin eserlerini yorumlayacak.

Konserin tüm geliri eğitime …

Darüşşafaka Cemiyeti tarafından düzenlenen bağış konserinden elde edilecek tüm gelirTürkiye’nin dört bir yanından Darüşşafaka Eğitim Kurumları’na gelen; anne veya babası vefat etmiş 1.000’e yakın öğrencinin eğitim masrafları için kullanılacak. Bilet satın alarak, ‘eğitimde fırsat eşitliği’ne destek vermek isteyen müzikseverler, Darüşşafaka Cemiyeti’nin internet sitesi üzerinden bağışlarını gerçekleştirerek biletlerini temin edebilecek.

Biletler aşağıda yer alan link üzerinden kredi kartıyla bağış yaparak temin edilebilir.

https://www.darussafaka.org/bagis/genel-bagislar/fazil-say-konseri

Ya da Darüşşafaka’nın aşağıdaki hesap numaralarına “Fazıl Say Bileti” açıklamasıyla bağışta bulunularak bilet temin edilebilir.

https://www.darussafaka.org/bagislariniz/bagis-yontemleri/banka

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler