Türkiye Farkındalık Ödülleri Başvuruları Açıldı

Dünya’nın 3. büyük sivil toplum organizasyonu olan ve Birleşmiş Milletlerin desteklediği JCI (Junior Chamber International)’ın İstanbul şubesi JCI İstanbul tarafından bu yıl geleceğimizin daha güzel olabilmesi adına proje üreten 18-40 yaş aralığındaki gençlerin ödüllendirileceği Türkiye Farkındalık Ödülleri başlıyor.

5 Aralık 2022’de muhteşem bir Gala Organizasyonu ile ödüllerin sahiplerine kavuşacağı Türkiye Farkındalık Ödülleri’ne son başvuru tarihi 31 Ağustos 2022 olarak belirlendi.

Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları doğrultusunda proje yapan gençleri gururlandırmak ve sürdürülebilir yaşama dikkat çekmek için düzenlenen Türkiye Farkındalık Ödülleri’nin jüri koltuklarında ise konusunda uzman akademisyenler, sivil toplum kuruluşu yöneticileri, sanat dünyasının önde gelen isimleri ve iş insanları bulunmaktadır. Kazananların görkemli bir törenle açıklanacağı Türkiye Farkındalık Ödülleri, yüzlerce kişinin huzurunda kamuoyuna açıklanacaktır.

Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları’nın 17 başlığını yarışma kategorisi olarak belirleyen Türkiye Farkındalık Ödülleri, bu amaçlar doğrultusunda çalışmalar gerçekleştiren gençlerin başvularını beklemektedir.

Başvuru formuna ulaşmak için tıklayın.

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler