Vultr ile Kendi VPN Servisinize Sahip Olun!

Vultr ile Kendi VPN Servisinize Sahip Olun!

Kullanıcıların büyük bir bölümü Vultr için çok yönlü, esnek ve yüksek performanslı yorumunu yapıyor. Yaygın kullanımının önemli bir sebebi bu olsa gerek. Kolay ölçeklendirilebilir olması, bu alanda uzman olarak kabul edilen alternatiflerden biri olması önemli avantajları. Üstelik dünyanın farklı noktalarında konumlanmış olan 16 farklı sunucudan istediğinizi seçme imkânına sahipsiniz.


Hemen kaydol 100$ Hediye Çeki Kazan!

Biraz daha detaya inecek olursak, Vultr’nin 2014 yılında kurulmuş, son 5 yıl içerisinde hızlı bir gelişim grafiği çizmiş ve şuan 50 mühendis ve geliştirici ile çalışan bir oluşum olduğunu görüyoruz. 22 milyon bulut sunucu örneği ile 150 ülkeye yayılan 100 binden fazla müşterisi söz konusu. Kulağa hiç de fena gelmiyor değil mi? Ama çok daha dikkat çeken bir özelliği var ki, son zamanlarda bu kadar gündemde olmasının asıl sebebi de bu. 

Biliyoruz ki sansürler ve engellemeler ile sitelere erişimde sıkıntılar olabiliyor ama VPN servisleri bu noktada akla geliyor. Her ne kadar sınırlamaların VPN servislerine kadar ulaştığı konuşulsa da, banka ve noter gibi kurumlar da VPN kullandığından bu durum şimdilik pek mümkün görünmüyor. Peki, ücretsiz VPN servisleri? Bu tür ücretsiz alternatiflerin ise çeşitli istihbarat örgütleri ile ilişkili olduğu ifade ediliyor. Yani ücretsiz bir servisi tercih etmek pek de güvenilir değil. Buna karşı bir önlem olarak kendi VPN’inizi kurmayı deneseniz de bu pek işlevsel olmayacak, çeşitli aksaklıkları da beraberinde getirebilecektir. Şu link üzerinden kayıt olarak 100 Dolar hediye kullanımı kazanabilirsiniz!

İşte Vultr tam da bu noktada sahneye giriyor. Çünkü makul ücretli bir sistem olmasına karşın, size kendi OpenVPN servisinizi kurma imkânı tanıyor. Üstelik sadece birkaç dakika içerisinde bunu yapabilirsiniz. Kod yazmanıza gerek kalmadan, karmaşık üyelik süreçleri ile uğraşmadan, zamanınızı boşa harcamadan pratik bir şekilde servisinizi kurup kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yapabilirsiniz. Kısacası sadece 3 – 4 dakika içerisinde kendinize ait bir VPN’iniz oluyor. Üstelik güvenli bir şekilde…

Bu hizmetten faydalanmak için ilk adım olarak hesap oluşturarak başlayabilirsiniz. Üye olup VPN kurum sürecini hızla halledecek ve Vultr ile kendi VPN servisinizi kullanmaya başlayacaksınız.


Hemen kaydol 100$ Hediye Çeki Kazan!

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler