STÖ'ler İçin Sosyal Medya ve Teknoloji Araçları

Google Formlar’a Alternatif En İyi Çözüm Jotform

0
Google Formlar'a Alternatif En İyi Çözüm Jotform

Omuzlarınızdaki yükü hafifletecek, pek çok iş sürecine hız kazandıracak, basit ama son derece avantajlı bir sistemden söz ediyoruz. Jotform, basit bir ifade ile form oluşturma aracıdır. Burada tüm önemli bilgileri derleyip toplayabileceğiniz, zengin özellikleri ile ayrıntı imkânı tanıyan, güvenli ve profesyonel bir platform görüyorsunuz. 10M kullanıcıya ulaşmış olan Jotform, evrak işlerinin hızınızı kesmesine engel oluyor. Oluşturacağınız formlar aracılığıyla iş akışına hız kazandırabilirsiniz. Mesela online verileri toplamayı kolaylaştırabilirsiniz. Üstelik kullanımı kolay ara yüzü ile hemen hemen her sektöre hizmet ediyor ve pratiklik kazandırıyor. 

Jotform; Tam bir iş kolaylaştırıcı

Jotform’un tam donanımlı form oluşturma çözümü mobile uyumludur ve sektördeki en fazla entegrasyonu sunan form oluşturma sitesidir. Jotform’u ödeme almak, iş akışınızı otomatikleştirmek ve daha birçok amaçla kullanabilirsiniz.

Mobil formlar, online ödemeler, rapor oluşturucu ve HIPAA formları dikkat çeken özelliklerinden sadece bazıları. Örneğin; HIPAA formları, hasta bilgilerini toplamayı kolaylaştıran, dolayısıyla harika bir zaman tasarrufu aracı olan hizmetlerden biri. Sözün kısası, sizi Jotform dünyasında özelleşmiş bir form oluşturma süreci bekliyor. Bu alandaki tüm ihtiyaçlarınızı, tek platformda çözebilirsiniz. Sivil toplum kuruluşları, eğitim kurumları, sağlık kurumları, küçük işletmeler ve kurumsal işletmeler gibi pek çok farklı kurum ve kuruluş, Jotform ile işini kolaylaştırıyor. Günden güne artan kullanıcı sayısı da pek göz ardı edilecek gibi değil. 

En merak edilen ayrıntılardan biri olan paket seçenekleri ve ücretlerden de kısaca bahsedecek olursak, 5 form limitinin olduğu ücretsiz bir paket seçeneği var. Bunun dışında ise 25 form limiti olan Bronz paket, 100 form limiti olan Gümüş paket ve sınırsız olan Altın paket sunuluyor. Böylece her kullanıcı ihtiyacına uygun seçim yapabiliyor. 

Son olarak böylesine spesifik ve avantajlarla dolu Jotform dünyasının bir Türk tarafından tasarlandığını biliyor muydunuz? Bu bilgiyi de verdikten sonra sizi formlar ile işinize hız kazandırmak üzere Jotform’a alalım.

Jotform; Tam bir iş kolaylaştırıcı

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Sivil toplumdaki tüm kariyer, etkinlik, burs, hibe ve eğitim duyurularına daha hızlı ulaşmak için WhatsApp topluluğumuza şuradan katılın!

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.