Beacons ile Instagram Biyografinize Birden Fazla Link Ekleyin!

Beacons ile Instagram Biyografinize Birden Fazla Link Ekleyin!

Beacons, son zamanlarda sıkça dile getirilen bir ihtiyaca cevap veriyor. Link paylaşımı! Örneğin; Instagram profilinizden toplu olarak link paylaşacaksınız, o zaman işinizi kolaylaştıracak bu uygulamayı kullanabilirsiniz. Oldukça fazla kullanıcısı olan ve sevilen bir uygulama olarak Beacons, hayatınızı kolaylaştıracak. İster kişisel profiliniz olsun, ister işiniz… Beacons, link paylaşımında müthiş bir yardımcı.


Beacons ile Link Paylaşımı Profesyonelleşiyor!

Beacons, hem ücretli hem de ücretsiz sürümle karşımıza çıkıyor. Ücretsiz sürüm, Instagram, Youtube ve benzeri sosyal medya hesaplarınıza, kendi arka plan konfigürasyonlarınıza ve linklerinize görsel ekleme imkânı tanıyor. Ücretli sürümde ise aylık 10 dolarlık bir ödeme yaparak, hem mağaza özelliklerine erişebilir, hem de çeşitli tasarımsal özellikleri de kullanabilirsiniz. Burada ister kendi tasarımlarınıza hayat verin, isterseniz de profesyonel tasarımcılar tarafından sunulan tasarımları kullanın. Blog altyapısı sunan çeşitli sitelerde olduğu gibi bu uygulama ile de uygulamanın adının geçtiği linkler kullanabiliyorsunuz. Pek çok açıdan pratik ve faydalı olan uygulama, hem kişisel kullanımda hem de iş olarak sahip olunan sosyal medya hesaplarında işlevseldir.

Ücretli üyelik ile elde edeceğiniz ekstra özellikler ise oldukça fazla. Örneğin; Google Analytics özelliklerini kullanabilir, kampanyalarınızı takip edebilir, trafik takibi yapabilirsiniz. Sorun yaşadığınız anlarda öncelikli olarak destek alabilir, ücretsiz SSL sertifikasına ulaşabilirsiniz. Ücretsiz versiyonda, oluşturacağınız link ile sahip olacağınız sayfada 2 sekme bulunurken, ücretli üyelikte ise 5 sekme kullanılabiliyor. 

Sivil Alan olarak ücretsiz kullandığımız Beacons hesabımızı şu link üzerinden inceleyebilirsiniz.

Tüm bu özellikleri ve avantajları ile günümüzde çokça kullanılan Beacons, sosyal medya hesaplarınıza güç kazandıracak. Daha kontrollü bir sosyal medya yönetimi, daha belirgin bir varlık gösterebilirsiniz. Özelleştirilebilir özellikler, geniş hareket alanı ve analiz imkânları ile Beacons, sosyal medyada var olmak isteyenler için bir tür olmazsa olmazdır. Peki, siz hala sosyal mecralardaki gücünüze güç katmayı düşünmüyor musunuz? 


Beacons ile Link Paylaşımı Profesyonelleşiyor!

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler