WeVideo İle Dakikalar İçinde Videolar Oluşturun!

WeVideo İle Dakikalar İçinde Videolar Oluşturun!

İçerik üretiminin müthiş bir hızla yaygınlaşması, yayıncılık kavramını da hayatımıza dâhil etti ve video düzenleme araçlarına olan ihtiyaç daha da arttı. Bugün pek çok sosyal medya kullanıcısı video düzenleme araçlarını aktif olarak kullanıyor. Özel amaçlarla da bu tür teknolojilere başvurabiliyoruz ancak şimdiye kadar bunun için bilgisayarımıza program indirmemiz gerekiyordu. Wevideo ise online video düzenleme aracı olarak işimizi kolaylaştırıyor. Üstelik ücretsiz olarak bu hizmetten faydalanabiliyorsunuz. Kısıtlı özelliklerle ücretsiz olarak kullanabildiğiniz gibi daha sınırsız bir şekilde ücretli versiyonunu da kullanabilirsiniz.


WeVideo ile Dakikalar İçinde Videolar Oluşturun!

Wevideo ile yapabileceklerinizin başında video kesme, birleştirme vb. işlemler geliyor. Bunun yanı sıra fotoğraflarınızı kullanarak göz alıcı slaytlar oluşturabilirsiniz. Çeşitli efektler ile video ve slaytlarınızı güzelleştirebilirsiniz. Video, fotoğraf ve ses dosyalarını bir araya getirmeyi de sağlayan uygulama, pratik bir kullanıma sahip. Online olarak kolayca tüm özellikleri kullanabilir ve hızlıca düzenleme yapabilirsiniz. Tüm bunları ücretsiz bir şekilde wevideo.com adresi üzerinden yaparken HD kaydetme özelliğini kullanamayacaksınız. Ayrıca video ya da slaytın köşesinde “wevideo ile yapılmıştır” filigranı yer alacak. Eğer ücretli olarak Wevideo uygulamasını kullanmak isterseniz ise olumsuz olarak niteleyebileceğimiz bu iki özelliği ortadan kaldırabilirsiniz. 

Wevideo, işinizi tanıtmanızı sağlayacak göz alıcı videolar hazırlamanızı sağlar. Eğitim alanında etkin olarak kullanılabilir ve öğrencilerin öğrenme düzeyini artırabilir. Ayrıca ilham vericidir de. Özel hayatınızda sevdiklerinize de Wevideo ile sürprizler yapabilirsiniz. Hazırlayacağınız video ya da fotoğraf slaytları, doğum günü, yıldönümü ve benzeri özel günler için güzel bir hatıra, özel bir hediye olacaktır. Kolayca, pratik bir şekilde, üstelik çok da hızlı olarak video düzenleme yapabilirsiniz. Bu araç sayesinde bilgisayarınıza uygulama indirip, kurup, bir de kullanmayı öğrenerek saatlerinizi, belki de günlerinizi harcamanıza gerek yok. Artık Wevideo var ve online video düzenleme ile tanışmanızın tam zamanı! Hemen ücretsiz olarak deneyin, isterseniz ücretli olarak tüm özellikleri ile kullanın. Anlar, anılar, güzel görüntüler ve sevdiklerimiz, hazırlayacağımız videolar ile ölümsüzleşecek. İşimize değer katmamız da bu sayede artık çok daha kolay…


WeVideo ile Dakikalar İçinde Videolar Oluşturun!

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler