STÖ'ler İçin Sosyal Medya ve Teknoloji Araçları

Daha Açık ve Güvenli İnternet İçin Atlas VPN!

0
Daha Açık ve Güvenli İnternet İçin Atlas VPN!

Atlas VPN, henüz 2020 yılında piyasada yerini almış olan bir VPN hizmeti olmasına karşın bugün 17 ülkeye yayılmış durumdadır. Peki, nedir bu kadar ilgi çeken VPN hizmeti? Bilmeyenler için açıklayalım. VPN, yani Virtual Private Network, çeşitli protokol ve teknolojilerle, güvenli iletişimin sağlanmasıdır. Kriptolama yaparak iki bilgisayar arasındaki iletişimi sağlar. Bu sebeple de dünya genelinde çokça tercih edilen bir hizmettir. 

Atlas VPN Al!

Atlas VPN ise sizi reklam yağmuruna tutmadan, gizliliği önemseyerek ve veri kullanım sınırına takılmadan iletişimi mümkün kılar. Üstelik askeri düzeyde şifreleme yapması ile bilinir. Dünya genelinde 570’ten fazla sunucu ile hizmet veriyor, uygulamalar popüler internet hizmetleri ile çalışıyor ve Windows, macOS, Android ve İOS desteklemesi ile de seviliyor. Yani cep telefonu, tablet, dizüstü bilgisayar ya da masaüstü bilgisayar ile rahatlıkla kullanılabilir. 

Atlas VPN, kayıt tutmadan bu hizmeti sunduğunu ifade ediyor. Yani gerçek IP adreslerini toplamıyor. Hatta VPN bağlantısını kullanarak gezinilen sayfalar, nerede neyin görüntülendiği gibi ayrıntılar depolanmıyor. Bu durumda emniyet güçleri ile de paylaşılabilecek herhangi bir veriye sahip değiller. Ancak potansiyel olarak zararlı olan bir siteyi açmaya çalıştığınızda SafeBrowse sizi uyaracaktır. 

Atlas VPN hizmetinin sevilen özelliklerinden biri ise kullanıcılardan az bilgi topluyor olmasıdır. Pek çok benzer hizmete göre kullanıcılarından daha kısıtlı bilgi toplaması, cazip özelliklerinden bir diğeridir. Ücretsiz olarak yani hiçbir ücret ödemeden bu hizmetten faydalanabilecek olmanız ise cabası. Hatta öyle ki, kayıt olmanıza bile gerek yok. Ancak Premium özelliklerden faydalanmak isterseniz o zaman üyelikli ve ücretli versiyona geçmeniz gerekecek. Premiumun çok sayıdaki ayrıcalıklarının başında ise 20’den fazla lokasyon, 500’den fazla sunucu kullanım imkânı, sınırsız cihaz ile kullanım ve daha yüksek hızlı performans ile sınırsız bant genişliği geliyor.

Öncelikle ücretsiz olarak Atlas VPN hizmetini deneyimleyebilir ve bir izlenim edinebilirsiniz. Buna göre de kararınızı verir ve isterseniz Premium pakete de geçiş yapabilirsiniz. Bunun için buradaki bağlantıyı kullanarak kolayca geçiş yapabilir ve denemeye başlayabilirsiniz. Zaman kaybetmeyin, güvenli iletişimin tadını çıkarın!

Atlas VPN Al!

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Sivil toplumdaki tüm kariyer, etkinlik, burs, hibe ve eğitim duyurularına daha hızlı ulaşmak için WhatsApp topluluğumuza şuradan katılın!

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.