INBOX ile Hayalinizdeki e-bülten Tasarımını Kolayca Oluşturun!

INBOX ile Hayalinizdeki e-bülten Tasarımını Kolayca Oluşturun!

INBOX, uzun uzun anlatılabilecek çok fazla önemli hizmet sunuyor. Ancak biz size kısaca, en can alıcı yanlarını anlatacağız. Bu platform, muhteşem bir e-posta pazarlama alanı. Muhteşem diyoruz, çünkü klasik uygulamalardan çok daha fazlasını sunuyor.

E- posta gönderimlerinde kullanılan Mailchimp, SendFox ve Sendinblue gibi servislerin alternatifi olarak Türkiye’de geliştirilen bu servis Kullanımı kolay, Her ihtiyaca uygun paketler, Hızlı teknik destek, Sınırsız Gönderim, Sürükle & Bırak tasarım aracı, Ek özellik ücreti yok, Kolay paket değişikliği, Ücretsiz entegrasyonlar gibi bir çok özelliğe sahip!


Ömür Boyu Kullanım Paketlerini Hemen İncelemek İçin Tıklayınız!

Önemli özelliklerinden bir tanesi, sürükle – bırak şeklinde çalışan tasarım aracı. Bu sayede hiç kodlama bilgisine sahip olmasanız dahi, kolayca pek çok işlemi gerçekleştirebiliyor, mobil uyumlu e-bülten çalışmaları hazırlayabiliyorsunuz. Buna eşlik eden karşılama sayfası oluşturma gibi pratik özellikler ise tamamen hedef kitlenizi genişletmenizi amaçlıyor. 

E-posta pazarlamada, zamanlama hayati bir kavramdır. Doğru zamanda doğru kişiye gönderim yapmanız ise bu sistemde çok kolay. Kampanyalarınızı kişiselleştirebilirsiniz. Bu da hata payınızı düşürür. Ayrıca kampanyalarınızı optimize edebilir, test ederek en iyi performansa ulaşabilirsiniz.

INBOX, oldukça gelişmiş bir raporlama sistemi sunuyor. Böylece gerçek zamanlı olarak değerlendirme yapabilirsiniz. Çalışmanızı kaç kişiye ulaştığı ve benzeri metriklere de kolayca ulaşabilirsiniz. Bu değerlendirmeler sayesinde ise çalışmalarınızı iyileştirebilir, belirleyeceğiniz yeni segmentler ile daha etkin şekilde e-posta gönderimi yapabilirsiniz. 

Popüler pek çok uygulama ile kolayca entegre olabilir, güncel ve popüler olmayı başarabilirsiniz. Üstelik INBOX, İleti Yönetim Sistemi (İYS) ile iş ortağı olarak da hizmet sunar. 

E-posta pazarlama yöntemi, geçmişten beri oldukça cazip bir seçenek… Ancak önemli bilgileri gözden kaçırmamalısınız. Örneğin; her yıl listenizin %30’unu kaybettiğinizi biliyor musunuz? Bu sistem üzerinden liste analizi yapabilir ve bu tür değerlendirmelere ulaşabilirsiniz. Bu tür veriler için düzenli olarak harcama yapmanız, her dönem yeni masraflarla karşılaşmanıza ise hiç gerek yok. www.appsumo.com üzerinden INBOX ömür boyu kullanım paketlerine ulaşabilirsiniz. Farklı kapasiteleri ve kullanım haklarını kapsayan paketleri inceleyerek, size uygun olanı seçebilir, düzenli bir masraftan kurtulabilirsiniz. Sıraladığımız tüm INBOX özelliklerine, tek seferlik bir ödeme ile ulaşabilecek olmak, sizin için oldukça mantıklı bir seçim olacaktır. Çünkü düzenli bir ödeme yapmanız hiç gerek yok. Bu sayede, masraflarınızı azaltmış olacak, e-posta pazarlamayı da daha etkin bir şekilde sürdürebileceksiniz. İşinize değer katmanız ve başarı basamaklarınız hızla çıkmanız, bu tür fırsatlar ile çok daha kolay!


Ömür Boyu Kullanım Paketlerini Hemen İncelemek İçin Tıklayınız!

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler