Mailchimp ile Etkileyici Bültenler Oluşturun ve Gönderin!

Mailchimp ile Etkileyici Bültenler Oluşturun ve Gönderin!

Mailchimp, dünya çapında çokça kullanıcıya ulaşmış ve aktif olarak kullanılan bir mail uygulaması kısaca. Günümüzde hala mail pazarlama yöntemi başarısını koruyor. Bu yüzden de mailchimp, hala favori uygulamalar arasında yer almakta. Mail ile pazarlama yöntemi, hedef kitleye kolay ulaşma, kısa sürede çok fazla kişiye ulaşabilme ve benzeri avantajlar sağlıyor. Dolayısıyla da çeşitli pazarlama stratejilerine ihtiyaç duyacağınız bir işiniz varsa, mail ile pazarlama yöntemi mutlaka denemeniz gereken bir seçenek. Mailchimp ise bu işlemi kolaylaştırıyor.


Hemen kaydol 30$ Hediye Çeki Kazan!

2001 yılında faaliyet göstermeye başlamış olan ve bugün aktif 20 milyondan fazla kullanıcısı ile dikkat çeken Mailchimp, geçmişte sadece ücretli olarak kullanılabilirken, uzun zamandır hem ücretli hem de ücretsiz paketler sunuyor. Temel özellikleri kullanabileceğiniz paket ile ücretsiz olarak kullanmaya başlayabilir, ihtiyaçlarınız doğrultusunda çok daha fazla verim alacağınız özellikleri kullanarak devam edebilirsiniz. 

Kısaca bu hayat kolaylaştırıcı uygulamanın özelliklerine bakacak olursak, bizi öncelikle şık ve pratik bir arayüz karşılıyor. Yani bu konuda tecrübeli olmasanız dahi sistemi kolayca çözebiliyorsunuz. Burada e-posta bülteni ya da e-posta listesi oluşturabilirsiniz. Tek seferde 1000 kişiye mail gönderebilir, maillerin okunup okunmadığınız, spam şikâyeti olup olmadığını göreceğiniz detaylı bir rapora ulaşabilirsiniz. Bu açıdan analiz kabiliyeti kazandırarak, ekstra avantajlı hale geliyor. İsterseniz kullanıcılarınızı çeşitli kriterlere göre sınıflandırabilirsiniz. Örneğin; kadın kullanıcılarınıza kadınlara hitap eden ürünlere dair tanıtıcı mailler göndermek isteyebilirsiniz. Bu gibi durumlarda zahmetsizce gruplandırma yapacak, e-postaları isterseniz zamanlayarak ve otomatik olarak gönderebileceksiniz. 

En az maliyet ile maksimum verime ulaşmak isteyen herkes ve özellikle de web sitesi sahipleri, bu uygulamadan faydalanabilir. E-posta ile pazarlama yapmak, çağımızın en önemli uygulamalarından biri ve bunu pratik bir şekilde hayata geçirmek Mailchimp ile çok kolay. İnternet kullanıcılarına zahmetsizce ulaşabilir, hedef kitlenizi pratik bir şekilde bilgilendirebilirsiniz. 

Pratik ve ücretsiz bir şekilde üye olarak işe başlayabilirsiniz. Ardından dilerseniz ücretli paketler ile devam edebilir ve daha fazla özelliği hayatınıza katabilirsiniz. Zamanın en gözde pazarlama stratejileri ile işinize değer katmak isterseniz, Mailchimp bir olmazsa olmaz olacaktır sizin için.

Mailchimp’in STÖ’lere %15 indirimi yer bulunmaktadır.


Hemen kaydol 30$ Hediye Çeki Kazan!

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler