Proje ve Ekip Yönetim Çözümü İçin Trello!

Proje ve Ekip Yönetim Çözümü İçin Trello!

Birkaç kelime ile Trello’nun çalışma sistemini ya da amacını ifade etmek istesek; hayatınızı organize eder demek en doğrusu olacaktır. Basit bir sisteme sahip olan bu platform, oldukça işlevsel… Yapacağınız işleri, yapıp tamamladıklarınızı ya da hedeflerinizi bu alanda daha sistematik olarak görebilir, programlayabilirsiniz. Eğer bir ekip ile çalışıyor ve belli bir projenin yapılacakları, hedefleri ve benzerini takip ediyorsanız, o zaman işinizin yarısını Trello yapacak diyebiliriz. Bu sistem, size ekip üyeleri için görev atama, tarih belirleme gibi ekstra işlevler sunar. Yani işinizi belirli bir düzene sokarak, süreçleri takip etmeyi de kolaylaştırır.


Trello; Hayatını Organize Eder

Trello, hem web üzerinden hem de mobil cihaz üzerinden rahatlıkla ulaşılabilir bir alan. Sisteme dâhil olmak ise çok kolay… Üyelik ile başlıyorsunuz, kolayca üye olabilirsiniz. Sonrasında sizi kullanımı kolay, basitliği ile dikkat çeken bir ara yüz karşılıyor. Burada panolar, listeler ve kartlar sayesinde planlama yapabilirsiniz. Oldukça kısa zaman ayırarak nasıl kullanılacağını öğrenebilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Görseller ekleyebilir, etiketler kullanabilir, birden fazla kişiyi dâhil edebilir ve bitirme tarihi atayarak organize olabilirsiniz.

İsterseniz bir haftanızı planlayın, isterseniz tatilinizi, isterseniz ekip arkadaşlarınız ile yürüteceğiniz projeyi bu alana taşıyın, isterseniz gelecek hedeflerinizi organize edin ve hatta düğününüzü planlayın. Kısacası bu platform hem iş hem de özel yaşamda harika bir arkadaş olacaktır. Ücretsiz ve basit bir üyelik ile dahil olabilecek olmanız ise en sevilen özelliklerinden. Üyelik sistemi de tıpkı kullanım ara yüzü gibi oldukça basit. Siz de hayatınızı düzene sokmak, iş başarılarınızı artırmak ya da güvence altına almak için Trello’dan destek alabilirsiniz. İş birliği yapmak, proje yönetmek, daha üretken olmak ve zamanı iyi değerlendirmek Trello ile mümkün. Trello başarılarınıza başarı katar. Sizi daha motive kılarken, hayatınızı da yeni başarılar ile süsler. İçinizde olan enerjiyi, daha verimli kullanmanızı sağlayarak sizi bir adım daha yukarı taşır desek çok da yanlış olmaz. Hadi, siz de hemen Trello ile organize olun!


Trello; Hayatını Organize Eder

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler