Sosyal Medya Hesaplarınızı Buffer Üzerinden Yöneterek Zaman Kazanın ve Sosyal Medya Yönetiminizi Kolaylaştırın!

Sosyal Medya Hesaplarınızı Buffer Üzerinden Yöneterek Zaman Kazanın ve Sosyal Medya Yönetiminizi Kolaylaştırın!

“Sosyal medya benim işim!” demek isteyen ve sosyal medya hesaplarını profesyonelce yönetmek isteyen kişiler, ajanslar ve işletmeler, artık Buffer ile işini kolaylaştırıyor. Aslında en eski sosyal medya yönetim araçlarından biri olan Buffer, aynı zamanda hem en popüler hem de en verimli seçenek. Çeşitli avantajları ile uzun zamandır sosyal medya yönetiminde en sevilenlerden biri olmayı sürdürüyor.

Sosyal medyada daha fazla insana ulaşmak ve belli bir izleyici kitlesi oluşturmak için, planlı olmak çok önemlidir. Ancak bazen sosyal medya yönetiminde istikrarlı bir süreç zorlayıcı olabiliyor. Buffer, sizin için planlı olan bir araç. Birden fazla sosyal medya hesabını burada aynı anda yönetebilir, sınırsız içeriğe kadar da planlama yapabilirsiniz. Harika değil mi?


Buffer ile Sosyal medya yönetimini kolaylaştırın!

Buffer, sizin için planlama yaptığı gibi analiz de yapar. Yani yayınladığınız sosyal medya içeriklerinin performansını analiz edebilir, stratejilerinizi buna göre belirleyebilirsiniz. Örneğin, hangi günlerde paylaşım yapmak daha fazla etkileşim sağlıyor ya da hangi saatler paylaşım için daha ideal, tüm bunları analiz imkânı ile buluyorsunuz. Hikâyeleri, tekil içerikleri ve hashtagleri analiz edebilir, Instagram’a, Facebook’a ve Twitter’a özel raporlar hazırlayabilirsiniz.

Buffer ile sosyal medyadaki varlığınızı hem sağlamlaştıracak, hem de bu süreci pratikleştireceksiniz. Uygulamanın avantajlarından biri de beraberinde sunulan Reply aracı. Bu sosyal etkileşim aracı, takipçi yorumlarını kontrol etmeyi ve kolayca cevaplandırmayı sağlıyor. Üstelik farklı mecralardan farklı hesapların yorumlarını tek alanda yönetebilirsiniz.

Ücretlendirme iste uygulamadan faydalanmak istediğiniz özelliklere göre değişiklik gösteriyor. İhtiyacınıza uygun olarak seçim yapabilirsiniz. Örneğin isterseniz sadece analiz özelliğinden bile faydalanabilirsiniz. Diğer taraftan 14 günlük ücretsiz deneme sürümünü de mutlaka kullanmalısınız. Bu şekilde daha iyi deneyimleyebilir, ihtiyaç duyduğunuz Buffer özelliklerini tespit edebilirsiniz.

Sosyal medyadaki varlığınızı kuvvetlendirmek, daha kendinden emin adımlar atmak ve bunu yaparken sürekli online olma gerekliliğini ortadan kaldırmak için siz de hayatınızda Buffer’a yer açın. Sosyal medya iş yönetiminde en iyi yardımcını Buffer olacak, size bolca zaman kazandıracaktır. Hemen deneme sürümü ile işe başlayabilirsiniz! (Sivil Toplum Örgütü olarak Buffer’dan %50 indirim talep edebilirsiniz.)


Buffer ile Sosyal medya yönetimini kolaylaştırın!

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler