Genç Sosyal Girişimciler Buluşması IV

Genç Sosyal Girişimciler Buluşması IV

Yaşayarak Öğrenme Merkezi (YAŞÖM) olarak dördüncü kez,  fark yaratmak isteyen genç sosyal girişimcileri veya sosyal girişim fikri olup nereden başlayacağını bilemeyen gençleri bu sefer sanal ortamda bir araya getiriyor!

 Türkiye’deki genç sosyal girişimcilerin bağlarını kuvvetlendirmeyi, sosyal etkilerini artırmayı ve ilham vermeyi amaçlayan bu etkinliğe 18-30 yaş arasındaki sosyal girişimciler ve sosyal girişimci adayları katılabilecek. Eğer sizin de yeni bir sosyal girişiminiz ya da sosyal girişim fikriniz varsa; ancak sorularınıza cevap arıyor ve ilhama ihtiyaç duyuyorsanız buluşmamıza katılmak için başvurabilirsiniz. 

Sosyal girişimciliğin annesi olarak tanımlanan kurucu mentörümüz Hülya Denizalp’ in açılış konuşması yapacağı toplantımızda, İHTİYAÇ HARİTASI kurucusu Ali Ercan Özgür, İzmir- BAŞKA BİR OKUL MÜMKÜN sosyal kooperatifinin ortağı Levent Kahraman’ın konuşmacı olarak yer alarak bizimle deneyimlerini paylaşacaklar!

Ayrıca sosyal girişimciler buluşmasına önceki yıllarda katılan ve girişimlerini geliştiren konuşmacılar da programda katılımcılarla olacak.

Yer ve Tarih : 4-5-6 Eylül 2020 –  Zoom Platformu

*Program 4 Eylül Cuma günü 18:30’da tanışma ve açılışla başlayacak ve katılımcı sunumlarıyla başlayacak. Takip eden hafta sonu devam edecek ve 6 Eylül Pazar akşamı 18:00’de sonlanacaktır. Hafta sonu 11:00- 18:00 arası molalar ve öğle arası ile yapılacaktır.

Sorularınız için: [email protected]

Son Başvuru Tarihi: 7 Ağustos 2020 Cuma saat 23:59*

Başvuru Formu İçin Tıklayınız.

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler