EtkinliklerGirişimcilik

Startup Weekend For All, 13-15 Aralık’ta Adana’da

0
Startup Weekend For All, 13-15 Aralık’ta Adana’da

Özgür düşün. Farklı, yaratıcı ve cesur ol. Fikrini geliştir, iş fikrine dönüştür. Startup’ını kur, girişim sermayesi imkanlarına eriş. Hayal ettiğin işi kur. “Startup Weekend For All”, UNDP ve Adana Girişimcilik Merkezi işbirliği ile 13-15 Aralık’ta Adana Çukurova Teknokent’te düzenleniyor. 

sivilalan.com'u Telegram'da Takip Edin!sivilalan.com'u Linkedin'de Takip Edin!

Avrupa Birliği (AB) tarafından finanse edilen projemiz kapsamında girişimci olmak isteyen Türk ve Suriyeli gençleri bir araya getiriyor, hayallerine ulaşmalarına yardımcı oluyoruz.  

54 saatlik maraton, girişimci olmak isteyen herkese açık. Bir hafta sonu sürecek etkinlik, girişim ekosisteminin tüm paydaşlarını bir araya getirecek. Hedefimiz genç ve yenilikçi girişimcileri mentorlar, melek yatırımcılar, girişim sermayesi uzmanları, özel sektör temsilcileri ile bir araya getirmek. 

Eğitimler sonrası düzenlenecek yarışmada, en iyi iş fikirleri ödüllendirilecek. (AB Bayrağı) tarafından finanse edilen Suriye Krizine Yanıt olarak Türkiye’de Dayanıklılık Projesi (TDP), gençleri yaratıcı, yenilikçi ve girişimci olmaya, ekonomiye katılmaya davet ediyor.

Kayıt ve detaylı bilgi için: www.startupweekendforall.com 

Startup Weekend For All, 13-15 Aralık’ta Adana’da

Civic Space Jobs

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir