Canva, Kar Amacı Gütmeyen Kuruluşlara Premium Sürümünü Ücretsiz Sunuyor!

Canva, Kar Amacı Gütmeyen Kuruluşlara Premium Sürümünü Ücretsiz Sunuyor!

“Ne isterseniz tasarlayın. İstediğiniz yerde yayınlayın.” sloganıyla kullanıcılara kolay tasarım hizmeti sunan Canva, fark yaratmak ve profesyonel tasarımlar oluşturmak isteyen kâr amacı gütmeyen kuruluşlara ve derneklere yardımcı olmak adına, premium sürümünü ücretsiz olarak sunuyor. 

sivilalan.com'u Telegram'da Takip Edin! sivilalan.com'u Linkedin'de Takip Edin!

Hazır şablonlar ve tasarım araçlarının yanı sıra, çok gelişmiş bir fotoğraf düzenleme aracına sahip Canva; etki yaratacak sosyal medya grafikleri, pazarlama malzemeleri ve dikkat çekici internet sitesi yaratma gücü için ihtiyaç duyulan tüm yardımcı araçları sunmakla kalmıyor.  

Canva değişimin en büyük destekçisi olmak için çalışıyor

Kuruluşlar Canva’nın premium sürümüyle hikayelerini daha güçlü şekilde hedef kitlelerine aktarabiliyor. Basit sürükle ve bırak özelliği sayesinde, misyonunu anlatan profesyonel grafikler oluşturabiliyor. Marka kitleri ve ekip şablonları gibi özelliklerle kuruluşlar güçlü bir miras oluşturuyor ve dijitalde ön plana çıkıyor. 

4.500 üzerinde kâr amacı gütmeyen kuruluşa hizmet veren Canva ile etkileyici kampanyalar hazırlanıyor. Kütüphanesindeki milyonlarca görsel, bağış toplama malzemeleri ve destekçileri eğiten etkili ve verimli tasarımlara dönüşüyor. 

Canva kolaylık sağlıyor

Canva, sunum, logo, poster, sosyal medya görselleri, hatta kartvizit tasarımı herhangi bir tasarım bilgisine sahip olmadan yapılabildiği gibi, tasarımların png, jpeg ve pdf gibi farklı formatlarda indirilmesi de mümkün kılıyor. Ayrıca yabancı dil bilmeyen ekip arkadaşlarına sahip kuruluşlar Canva’yı Türkçe olarak kullanabiliyor. Tasarımlar oturum açılan her cihaza kolaylıkla indirilebiliyor. 

Güncel tasarım ve ölçüler sunan Canva Pro aboneliği için, kâr amacı gütmeyen kuruluşlar, İçişleri Bakanlığı’ndan aldıkları resmi kuruluş belgelerini Canva ile paylaşarak tüm bu özelliklerden ücretsiz olarak faydalanabiliyor.

Detaylı bilgi için tarafıma ulaşabilir ve https://www.canva.com/tr_tr/canva-for-nonprofits/  sayfasını inceleyebilirsiniz.

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler