“Veriyle Gelecek” Proje Lansmanına Davetlisiniz!

"Veriyle Gelecek" Proje Lansmanına Davetlisiniz!
Cumhuriyetimizin 100. Yılı’nda “Ne Eğitimde Ne İstihdamda” olan 18-29 yaş arasındaki 100 genç, TÜRKONFED yürütücülüğü, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) – T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı (ÇSGB) – Avrupa Birliği ve Mali Yardımlar Dairesi Başkanlığı (İKGPRO) paydaşlığında Veriyle Gelecek Projesi (NEET Pro) ile veri bilimi eğitimi alarak iş hayatına hazırlanıyor.

Veri biliminin temel kavramları ve uygulamaları, veri toplama ve temizleme, veri analizi, makine öğrenmesi ve yapay zekâ gibi konularının ele alınacağı eğitimlerle genç istihdamını artırmaya ve iş gücüne nitelikli insan kaynağı kazandırmaya yönelik önemli bir adım olan proje veri bilimi alanında kariyer yapmak isteyen gençler için de büyük bir fırsat sunarken veri bilimi alanında gençleri iş dünyasında ihtiyaç duyulan nitelikli iş gücüne dönüştürüyor.

Açılış etkinliği 22 Aralık 2023 Cuma günü saat 09:00 – 13:00’da Wyndham Grand İstanbul Levent’e gerçekleştirilecek Veriyle Gelecek; “Dijitalleşen Sektörlerde Genç Olmak” temasıyla proje lansmanında sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Kayıt ve katılım için lütfen buraya tıklayın.

Proje hakkında detaylı bilgi, güncel gelişmeler ve proje kapsamında gerçekleştirilen faaliyetler için “veriylegelecek” sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler