Sorunlara Çözümler Buluşması’nda ‘‘Amaçlar için Ortaklıklar’ Başlığı Konuşulacak

Sürdürülebilirlik Adımları Derneği’nin UNDP Türkiye çözüm ortaklığı ve Zorlu Holding desteğiyle yürüttüğü Sorunlara Çözümler Buluşması’nın 21 Aralık’taki oturumu, Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları’ndan ‘Amaçlar için Ortaklıklar’ başlığı altında gerçekleştirilecek.

Sürdürülebilirlik Adımları Derneği’nin, UNDP Türkiye çözüm ortaklığı ve Zorlu Holding desteğiyle yürüttüğü Sorunlara Çözümler Buluşması’nın 21 Aralık Salı günü gerçekleştirilecek olan oturumunda Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları’nın 17. Maddesi ‘Amaçlar için Ortaklıklar’ başlığı ele alınacak.

Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları kapsamında hayata geçirilen iyi uygulama örneklerini ve ilham veren çalışmaları dinlemek, karşılıklı fikir alışverişinde bulunmak ve deneyim paylaşımı yapmak amacıyla düzenlenen Sorunlara Çözümler Buluşması 21 Aralık 2021 Salı günü 18.00-19:30 saatleri arasında gerçekleştirilecek. ‘Amaçlar için Ortaklıklar’ başlığı altında düzenlenen etkinliğin moderatörlüğünü UNDP Türkiye Kapsayıcı ve Sürdürülebilir Büyüme Portföy İletişim Danışmanı Deniz Şilliler Tapan yapacak.

Panelde; Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD) Sivil Toplum İlişkileri & Özel Sektör Ortaklıkları Yöneticisi Mısra Özkuş, Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED) Genel Sekreter Yardımcısı Erhan Arslan ve Good4Trust Kurucusu ve Kışkırtıcısı Uygar Özesmi, konuşmacı olarak yer alacak.

Çevrimiçi gerçekleştirilecek etkinliğe katılmak isteyenler “kayıt” linkine tıklayarak kayıt yaptırabilir veya YouTube kanalı üzerinden etkinliği izleyebilirler.

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler