Sürdürülebilirlik Adımları Derneği’nden “Sorunlara Çözümler Buluşması”

Uzman isimler, iklim değişikliğini ve afetlere uyumu konuşacak

14 Haziran 2022 Salı; Saat 18.00 – 19.30

Zoom Programı ve SADE Youtube Kanalı

Sürdürülebilirlik Adımları Derneği’nin (SADE), UNDP Türkiye çözüm ortaklığı ve Zorlu Holding desteğiyle yürüttüğü Sorunlara Çözümler Buluşması, 14 Haziran 2022 Salı günü 18.00 – 19.30 saatleri arasında yapılacak. Çevrimiçi olarak düzenlenecek Sorunlara Çözümler Buluşması’nda, iklim değişikliğine bağlı afetlere uyum konusu kurumların iyi uygulama örnekleri çerçevesinden konuşulacak.

Sosyal girişimcileri, akademisyenleri, sivil toplum kuruluşlarını, özel sektörü ve kamu kurumlarını bir araya getiren Sorunlara Çözümler Buluşması, “Amaç 13: İklim Eylemi” odağında gerçekleşiyor. 14 Haziran’da yapılacak buluşmada; Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı İklim Değişikliğine Uyum ve Yerel Politikalar Dairesi Başkanı Doç. Dr. Çiğdem Tuğaç, Grundfos Türkiye İletişim Müdürü Gonca Başar, Yerli Yeşil Yeni Koordinatörü ve Afyon Kocatepe Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Murad Tiryakioğlu ile Ecording Kurumsal Partnerlikler ve Satış Müdürü Zehra Solmaz konuşmacı olarak yer alacak. Panelin moderatörlüğünü ise UNDP Türkiye “Türkiye’de İklim Değişikliğine Uyum Eyleminin Güçlendirilmesi Projesi” İletişim Asistanı Merve Elibirlik yapacak.

İklim değişikliğine ve afetlere uyum başlığı altında gerçekleşecek 27. Sorunlara Çözümler Buluşması, çevre sorunlarına duyarlı olan herkes tarafından internet üzerinden ve ücretsiz olarak izlenebilecek. 

Etkinliğe katılmak için tıklayın. 

İsteyenler SADE Youtube kanalından da yayını eş zamanlı canlı olarak izleyebilecek: 

[tnm_video layout=”mnmd-post-media-wide”]https://www.youtube.com/watch?v=agwqcBnfkDw [/tnm_video]

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler