Uluslararası Şeffaflık Derneği’nin 2023 Şeffaflık Sonbahar Okulu Başvuruları Devam Ediyor!

Uluslararası Şeffaflık Derneği’nin düzenlediği Şeffaflık Okulu bu sene 30 Eylül – 1 Ekim’de “Yerel Yönetimler ve Şeffaflık” temasıyla gerçekleşecek.

Uluslararası Şeffaflık Derneği‘nin her yıl düzenlediği Şeffaflık Okulu bu sene 30 Eylül – 1 Ekim tarihlerinde “Yerel Yönetimler ve Şeffaflık” temasıyla gerçekleştirilecek.

Şeffaflık Okulu’nda farklı kentlerden ve disiplinlerden gelen üniversite öğrencileri yerel yönetimlerde şeffaflık, hesap verebilirlik ve katılımcılık kavramlarını tartışacaklar. Yerel seçimlerin yaklaştığı bu dönemde yerel yönetimlerin tarihinin, şeffaf yerel yönetim ve merkez-idare ilişkilerinin, yerel yönetimlerde iyi yönetişimin ve sivil izleme-değerlendirmenin, toplumsal cinsiyet eşitliği ve çevresel sürdürülebilirlikte yerel yönetimlerin öneminin alanında uzman akademisyenler ve sahadaki tecrübelerini aktaracak eğitimcilerle konuşulacağı bu okula buradaki formu doldurarak başvurabilirsiniz.

Başvuru süreci 23 Eylül 2023 23:59‘da sonlanacaktır. Sorularınız için [email protected] e-posta adresine yazabilirsiniz.

2023 Dijital Şeffaflık Sonbahar Okulu eğitim programı çevrimiçi gerçekleşecektir. Programa bağlanmak için gereken bilgiler, programa kabul edilen katılımcılara daha sonra iletilecektir.

Okul, tüm lisans ve yüksek lisans öğrencilerine açıktır. Programa tam katılım sağlayanlara sertifika verilecektir.

Şeffaflık Okulu etkinlik programını buradan inceleyebilirsiniz.

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler