2019 Şeffaflık Yaz Okulu’na 15 Haziran’a Kadar Başvurabilirsiniz!

2019 Şeffaflık Yaz Okulu'na 15 Haziran'a Kadar Başvurabilirsiniz!

2019 Şeffaflık Yaz Okulu eğitim programı, 22 Temmuz – 2 Ağustos tarihleri arasında, Sabancı Üniversitesi’nin ev sahipliğinde düzenlenecek.

Farklı disiplinlerden üniversite öğrencilerinin bir araya geleceği; şeffaflık, hesap verebilirlik, katılımcılık ilkelerine yönelik ve yolsuzlukla mücadele odaklı bir yönetişim okulu olarak hazırlanan iki haftalık eğitim programımız üniversite öğrencilerine akademik içerik ve sosyal deneyim anlamında unutulmayacak bir fırsat sunuyor.

2019 Şeffaflık Yaz Okulu’nda; iyi yönetişim ilkeleri ve yolsuzlukla mücadele, etik, özel sektörde uyum politikaları, siyasetin finansmanı, temel veri eğitimi, çıkar çatışması, araştırmacı gazetecilik ve şeffaflık gibi konularda eğitim seminerleri düzenlenecektir. Seminerlerin yanı sıra film gösterimleri, söyleşiler ve açık hava etkinlikleri de programımızda yer almaktadır.

Programı görüntülemek için tıklayınız.

Yaz Okulu hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için tıklayınız.

Tüm öğrencilerimizin günlük ulaşım ve yemek giderleri Uluslararası Şeffaflık Derneği tarafından karşılanacaktır. İstanbul dışından katılacak öğrenciler için 40 kişilik bir kontenjanımız bulunmaktadır ve bu öğrenciler Sabancı Üniversitesi yurtlarında ücretsiz olarak konaklayacaktır. İstanbul dışından katılacak öğrencilerin şehirlerarası ulaşım giderleri de Uluslararası Şeffaflık Derneği tarafından karşılanacaktır.

2019 Şeffaflık Yaz Okulu'na 15 Haziran'a Kadar Başvurabilirsiniz!

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler