Universus Sosyal Araştırmalar Merkezi Araştırma Gönüllüsü Programı 6. Dönem Başvuruları Devam Ediyor!

Universus Sosyal Araştırmalar Merkezi’nin yürüttüğü Araştırma Gönüllüsü Programı 6. dönem başvuruları 17 Eylül’e kadar devam ediyor!

Altı dönemdir Universus tarafından yürütülen ve Friedrich Ebert Stiftung tarafından desteklenen “Araştırma Gönüllüsü Programı” kampı 11-15 Ekim tarihleri arasında Gümüşlük Akademisi Vakfı’nda gerçekleşecek.

Araştırma Gönüllüsü Programı nedir, ne değildir?

Universus Sosyal Araştırmalar Merkezi’nin 2019 yılından beri düzenlediği Araştırma Gönüllüsü Programı, lisans düzeyinde eğitim alan, akademiye dair arzuları ve topluma dair kaygıları olan genç araştırmacılar için ortaya çıkan bir programdır.

Araştırma gönüllüsü programı bir staj programı değildir. Dayanışma ve birlikte öğrenme ilkeleri üzerine inşa edilen programın temel amacı, programa dahil olan herkesin hiyerarşinin olmadığı bir alanda birbirine destek olmasıdır.

Kimler Başvurabilir?

  • Sosyal bilimlerin farklı dallarında (siyaset bilimi, uluslararası ilişkiler, sosyoloji, kamu yönetim, toplumsal cinsiyet, kent çalışmaları, kadın çalışmaları, politik psikoloji) araştırma yapmaya motivasyonu olan,
  • Lisans düzeyinde eğitim alan,
  • Öğrenmeye ve öğretmeye istekli olan,
  • Açık fikirli, eleştiriye ve tartışmaya açık.

Nasıl Başvurabilirim?

Araştırma Gönüllüsü Programına buradaki formu doldurarak başvurulabilirsiniz.

Son Başvuru Tarihi ve Saati: 17 Eylül 2023, saat: 00.00

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler