2023 Uluslararası Hrant Dink Ödülü Töreni 15 Eylül’de yapılıyor!

Uluslararası Hrant Dink Ödülü her yıl olduğu gibi, bu yıl da Hrant Dink’in doğum günü olan 15 Eylül’de, on beşinci kez verilecek.

Uluslararası Hrant Dink Ödülü her yıl olduğu gibi, bu yıl da Hrant Dink’in doğum günü olan 15 Eylül’de, on beşinci kez verilecek. Tören 15 Eylül 2023, Cuma akşamı saat 20.00’de başlayacak.

Tören, Hrant Dink Vakfı’nın sosyal medya hesaplarında (YouTubeFacebookTwitterInstagram) canlı yayınlanacak. Ödül sahipleri tören sırasında açıklanacak.

Yiğit Özşener’in sunuculuğunu üstleneceği ödül töreninde kısa videolar ve ödül sahiplerinin konuşmaları, geceye özel performanslarıyla katılacak sanatçılar Nazdrave, Mabel Matiz ve MİASİN yer alacak.

Ödül her yıl, ayrımcılıktan, ırkçılıktan, şiddetten arınmış, daha özgür ve adil bir dünya için çalışan, bu idealler uğruna bireysel risk alan, ezber bozan, barışın dilini kullanan ve bunları yaparken de insanlara mücadeleye devam etme yolunda ilham ve umut veren, Türkiye ve Türkiye dışından olmak üzere iki kişi, kurum ya da organizasyona veriliyor.

Türkiye’de ve dünyanın dört bir yanında, yıl boyunca yaptıklarıyla insan hakları, kadın hakları, ırkçılık karşıtı mücadele, yargı bağımsızlığı gibi pek çok konuda insana, insanlığa ‘ışık’ tutan kişi ve kurumlar 2023 yılının ‘Işıklar’ı olarak tanıtılacak.

Hrant Dink Vakfı, sizleri de Uluslararası Hrant Dink Ödülü Töreni heyecanına ortak olmaya davet ediyor!

Geceye dair tüm detaylar, vakfın ve ödülün Facebook ve Twitter hesaplarında, #HrantDinkÖdülü, #UmuduÇoğalt, #DayanışmaGüçlendirir; #HrantDinkAward, #BuildHope, #StrongerTogether; #ՀրանդՏինքՄրցանակ, #բազմապատկէյոյսը, #զօրակցութիւնըուժէ hashtag’leriyle paylaşılacak.

Ödül törenini izlemek için;
Facebook: 
https://www.facebook.com/hrantdinkfoundation
Twitter: 
https://twitter.com/HrantDinkVakfi
Instagram: 
https://www.instagram.com/hrantdinkfoundation/
YouTube: 
https://www.youtube.com/user/HrantDinkVakfi

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler