2022 Uluslararası #HrantDinkÖdülü Töreni İçin Ekran Başına Davetlisiniz

Uluslararası Hrant Dink Ödülü her yıl olduğu gibi, bu yıl da Hrant Dink’in doğum günü olan 15 Eylül’de 14. kez verilecek.
Çevrimiçi tören, Hrant Dink Vakfı’nın sosyal medya hesaplarında (YouTubeFacebookTwitterInstagram) ve vakfın websitesinde yayınlanacak. Ödül sahipleri tören sırasında açıklanacak.

Ödül her yıl, ayrımcılıktan, ırkçılıktan, şiddetten arınmış, daha özgür ve adil bir dünya için çalışan, bu idealler uğruna bireysel risk alan, ezber bozan, barışın dilini kullanan ve bunları yaparken de insanlara mücadeleye devam etme yolunda ilham ve umut veren; Türkiye ve Türkiye dışından olmak üzere iki kişi, kurum ya da organizasyona verilmektedir.

2022 yılında insan hakları, adalet ve barış için mücadelenin önemine değinen cesaretlendirici konuşmaların, geceye özel müzik performanslarının ve ödül sahiplerinin konuşmalarının yer alacağı ödül töreni, 15 Eylül 2022, Perşembe akşamı saat 20:00’de başlayacak. 

Aynı zamanda, Türkiye’de ve dünyanın dört bir yanında yıl boyunca; insan hakları, cinsiyetçilik, ekonomik adaletsizlik, iklim krizi, savaş karşıtlığı gibi pek çok konuda yaptıklarıyla insanlara ve insanlığa ‘ışık’ tutan kişi ve kurumlar 2022 yılının ‘Işıklar’ı olarak tanıtılacaklar.

Sizleri de, Uluslararası Hrant Dink Ödülü heyecanına ortak olmaya, töreni izlemek için ekranlarınıza davet ediyoruz.

Geceye dair tüm detaylar vakfın, Facebook, Twitter ve Instagram hesaplarında, #HrantDinkÖdülü, #UmuduÇoğalt, #DayanışmaGüçlendirir; #HrantDinkAward, #BuildHope, #StrongerTogether; #ՀրանդՏինքՄրցանակ, #բազմապատկէյոյսը, #զօրակցութիւնըուժէ hashtag’leriyle paylaşılacak.

[tnm_video layout=”mnmd-post-media-wide”]https://www.youtube.com/watch?v=ow8VAkKWo_0[/tnm_video]

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler