Yücel Kültür Vakfı İstanbul Ekibi Yeni Gönüllülerini Arıyor!

Yücel Kültür Vakfı çatısı altında ailelerine katılacak ortak amaç ve hedefler ile geleceğe yürüyebileceği yeni gönüllülerini arıyor.

Yücel Kültür Vakfı , gençlerin geleceğe umutla bakmasını ve potansiyellerini tam anlamıyla ortaya çıkarabilmesini hedefliyor. Cumhuriyet ve demokrasinin temel ilke ve değerlerine sahip, çağdaş, donanımlı, sağduyulu, özgüven sahibi, düşünen, sorgulayan, yaratıcı, farklı düşünce ve inançlara saygılı, insan ilişkilerinde cinsiyet, ırk, din, dil farkı gözetmeyen, iyi eğitimli, gelişmeye açık, bilgi üreten ve kullanabilen bireyler olarak yetişmenize katkıda bulunmayı önemsiyor.

Bu amaçlarımız doğrultusunda, sizi İstanbul ekibine dahil olacak gönüllülük çağrısına katılmaya davet ediyor. Vakıf, bireysel ve kültürler arası gençlik değişim programları, sanatsal ve kültürel faaliyetler, çevre gezileri, yerel ve uluslararası projeler gibi birçok farklı alanda gönüllülük fırsatları sunmakta. Bu projelere katılarak, potansiyelinizi keşfedebilir, yeni beceriler öğrenebilir ve farklı hayatlara dokunabilirsiniz. Gönüllü olmanın size sağlayacağı avantajlar da cabası! Yücel kültür Vakfı’nın gönüllü ailesine katılarak yeni arkadaşlar edinebilir, kişisel gelişiminizi destekleyebilir, topluma faydalı bir şekilde zamanınızı değerlendirebilir ve gelecekteki iş veya eğitim fırsatları için değerli bir deneyim elde edebilirsiniz. Gönüllülük deneyimi, size farklı perspektifler kazandırır, liderlik yeteneklerinizi geliştirir ve özgüveninizi artırır.

Eğer Yücel Kültür Vakfı’nın misyonunu ve vizyonunu paylaşıyorsanız, gönüllü olarak onlar ile birlikte çalışmaya davetlisiniz. Sizlerin desteği, onların gençler arasında pozitif bir değişim yaratmasına yardımcı olacak ve topluma etkili bir şekilde hizmet etmesini sağlayacaktır.

Gönüllü olmak isteyenler için başvuru süreci oldukça basittir. Başvuru formunu doldurmanız yeterlidir. Başvurunuzun ardından ikinci aşama için sizinle iletişime geçerek daha detaylı bilgilendirme yapacağız.

İstanbul’da yapılacak olan etkinlikler ve faaliyetler için oluşturulan yerel gönüllü ağına başvurmak isterseniz başvuru formuna tıklayabilirsiniz:

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler