Girişimcilik Vakfı Networking ve Gtalks Etkinliklerine Siz De Katılın!

Girişimcilik Vakfı’nın ortağı olduğu Türkiye’deki genç girişimci ve yöneticilerin durum ve ihtiyaçlarının belirlenmesi için hazırlanan ankete katılarak girişimcilik ekosistemine dair bilgi ve veri üretilmesine destek olabilir; Girişimcilik Vakfı’nın düzenlediği ve sınırlı sayıda katılımcının, alanında uzman birbirinden değerli isimlerle bir araya geldiği Networking ve Gtalks etkinliklerine katılma şansı elde edebilirsiniz. 

18-35 yaş arasında; bir şirket kurucusu, kurucu ortağı, yöneticisi, çoğunluklu hisse sahibiyseniz ya da yönetici pozisyonunda çalışıyorsanız araştırmaya katılabilirsiniz. 

Anketi cevaplayanlar arasından çekiliş ile belirlenecek 5 kişiyi Networking ve Gtalks etkinliklerine katılma fırsatı bekliyor.

Networking 

Girişimcilik Vakfı’nın, girişimcilik ekosisteminin gelişmesine hem yerelde hem de globalde özel sektör ve kamu arasında ilişkilerin geliştirilmesine katkıda bulunmak ve bunun için çalışmak hedefleri arasında yer alıyor. Bu amaç doğrultusunda, programlarındaki gençleri bu ekosisteme dahil ediyor ve kendi ağlarını yaratmalarına; uzmanlar ve çeşitli alanlarda deneyim sahibi iş insanları ile bir araya gelerek ilham almalarına destek oluyor. Ayrıca, iş dünyasının değerli kurumları, kamudan ve Sivil Toplumdan temsilciler, akademisyenler ve fikir önderleri ile bir araya gelerek gençler için deneyim kazanabilecekleri bir alan yaratmanın yanı sıra kurumlar ve ekosistemdeki kişiler arasındaki iletişimi güçlendirmeyi hedefliyor.

Networking etkinliklerine katılan birbirinden değerli isimlerin Girişimcilik Vakfı’na, fellow ve alumni’lerine olan inancına teşekkür ediyor. Bu etkinlikler, fellow’ların kendilerini ve hayallerini, üzerinde çalıştıkları projeleri, gitmek istedikleri hedefleri katılımcılar ile paylaşabilecekleri bir alan sunuyor. Katılımcıların gençleri duyabildiği, genç fikirleri ve girişimcilik potansiyeline sahip fellow’larımızı tanıyabildikleri bu karşılıklı giveback alanına ev sahipliği yapmaktan her zaman Girişimcilik Vakfı her zaman mutluluk duyuyor.

Bir girişimi olan fellow ve alumni’ler networking etkinliklerinde konuk olan yatırımcılar ile bir araya geliyor ve yatırımcı bulabilmeleri için destekleniyorlar. Etkinlikler, girişimcilerin yeni iş fikirleri geliştirebilmeleri, mentorluk hizmetleri alabilmeleri ve sektördeki en son trendleri öğrenebilmeleri için de fırsatlar sunuyor.

GTalks 

Girişimcilik ve farklı odak alanlarında öne çıkan, değerli isimleri ağırladığımız Gtalks etkinliklerimizde birbirinden değerli isimleri ağırlıyor. 

Yaklaşık bir buçuk saat süren etkinlikte moderasyonu Girvak Genel Müdür Mehru Aygül’ün yaptığı ve konuşma sonunda izleyicilerin sorularının konuklar tarafından yanıtlandığı etkinliklere sınırlı sayıda katılımcı davet ediliyor.

Ankete katılmak için buraya tıklayınız.

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler