SUYADER 2022 Dönemi Gönüllü Ağı Başvuruları Devam Ediyor

SUYADER yeni gönüllülerini arıyor! 2018 yılından günümüze, başta sürdürülebilir çevre olmak üzere gelecek nesillere daha yaşanılabilir bir dünya miras bırakmak için birçok konularda çalışmalar yürüten SUYADER seninle daha da güçlü.

Gönüllü ağı başvuru formuna buradan ulaşabilirsin. Başvurunu sabırsızlıkla bekliyoruz. Son gün 6 Kasım, sakın kaçırma!

Hangi cinsiyetten, ırktan, dinden, yaştan ve meslekten olursan ol yanımızda yerin var. Gönüllük tecrüben ve sürdürülebilirliğe dair bilgi birikimin yoksa hiç üzülme, bizim senin motivasyonuna ve çabana ihtiyacımız var. Bilgi ve tecrübeyi sana sunmak için elimizden geleni yapacağız. Sen de biyoçeşitliliğin sürekli zarar görmesini, iklim krizini, tüketim çılgınlığını, hava ve su kirliliğini durdurmak istiyorsan, bir tık uzaktansın.

Başvurduktan sonra kısa bir mülakat yapacağız, seni daha iyi tanıyacak ve formda verdiğin heyecan verici cevapları konuşacağız. Ardından SUYADER gönüllüsü olarak daha sürdürülebilir bir çevre için hep birlikte çalışmaya başlayacağız. Ekiplere ayrılıp özel çalışmalar yaparken aynı zamanda hep birlikte projeler planlayacak, organizasyonlar yapacağız.

SUYADER hakkında daha detaylı bilgi almak için www.suyader.org.tr adresini ziyaret edebilir, Instagram’dan bizi takip edebilir ve direkt mesaj yoluyla tüm sorularını bize iletebilirsin. Gönülden yaşayıp gönüllü olman dileğiyle, doğayla kal.

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler