Sağlıkta Genç Yaklaşım Derneği Topluluk Başvuruları Başladı

Sağlıkta Genç Yaklaşımlar Derneği, 2004 yılından itibaren cinsel haklar alanında çalışmalara başlamış, 2015 yılında tüzel kişilik kazanmış gençlerin cinsel hakları alanında çalışmalar yürüten bir gençlik derneğidir. Derneğimizde gerçekleştirilen tüm çalışmalarda; Hak Temelli Yaklaşım, Toplumsal Cinsiyet Eşitliği, Açık, Dürüst ve Şiddetsiz İletişim temel alınır ve  Şeffaflık, Kapsayıcılık, Doğruluk, Ulaşılabilirlik, Dayanışma, Yaratıcı fikirlere açık olma, Tarafsızlık, Karşılıklılık, Tutarlılık, Sürdürülebilirlik ilke ve değerlerini gözetilir. 

İnsanı odağa alarak tüm paydaşlarının iyilik halini önceler. 

Sağlıkta Genç Yaklaşımlar Derneği Topluluğu 18-25 yaş arasındaki gençlerin; cinsel haklar, toplumsal cinsiyet ve aktif yurttaşlık alanlarında isteğe bağlı olarak çalışmalara katılan kişilerdir. Topluluk üyeleri arasında ırk, etnik köken, cinsiyet kimliği, cinsel yönelim, dil, dini ve inanç ayrımı yapılmaksızın fırsat eşitliği sağlar. SGYD Topluluğuna dahil olan kişiler derneğin tüm politikalarını kabul eder. 

Topluluğumuz ile ilgili detaylı bilgileri buradan inceleyebilirsiniz. Eğer uygun olduğunu düşünüyorsan başvuru formunu doldurabilirsin. 

*Sadece Ankara’da yaşayan 18-25 yaş arasındaki başvurucuların başvuruları değerlendirilmeye alınacaktır.

**Başvurular 4 Kasım Cuma saat 23:59’da sona erecektir.

Sorularınız için [email protected] mail adresine ulaşabilirsiniz.

 

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler