Özel Eğitimde Ailelerin Güçlendirilmesi Projesi Kapsamında Kapanış Toplantısı Düzenleniyor

Özel Eğitimde Ailelerin Güçlendirilmesi Projesi kapsamında Kapanış Toplantısı 20 Ekim 2022 Perşembe günü İstanbul’da yüz yüze yapılacak.

10.00- 16.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek olan Kapanış Etkinliği’ne AB Başkanlığı temsilcileri, özel eğitim ve engellilik alanında çalışan STK’lar, Rehberlik ve Araştırma Merkezleri temsilcileri, özel eğitim alanında faaliyet gösteren akademisyenler ve Prof. Dr Nimet Bülbin Sucuoğlu ve Prof. Dr. Elif Tekin İftar gibi alanında uzman isimler katılım gösterecektir.

Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından “Bütünleştirici Eğitim için Özel Eğitim Hizmetlerinin Kalitesinin Artırılması Hibe Programı” kapsamında finanse edilen; Tohum Otizm Vakfı liderliğinde, Gaziosmanpaşa Rehberlik ve Araştırma Merkezi (RAM) ve Kütahya Rehberlik ve Araştırma Merkezi (RAM) ortaklığında yürütülen “Özel Eğitimde Ailelerin Güçlendirilmesi Projesi” özel gereksinimli çocuklar için özel eğitimin kalitesini artırmayı hedeflemektedir.

Etkinliğe katılım için 14 Ekim Cuma saat 17.00’a kadar aşağıdaki bağlantıdan yapmanızı rica ederiz. Etkinlik, pandemiye ilişkin önlemler dikkate alınarak düzenlenecektir.

Başvuru formuna ulaşmak için tıklayın.

Proje hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak için proje kapsamında oluşturulan sitemizi inceleyebilirsiniz: https://ozag.org/

Sorularınız ve iletişim için;

[email protected]

0212 244 75 00

*Gönüllülük Zirvesi kapsamında sınırlı sayıda İstanbul dışı katılımcı kontenjanımız bulunmaktadır.

*Formu dolduran katılımcılar ile iletişime geçilecektir.

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler