GÖNYE Projesi Gönüllülük Zirvesi Yapılıyor

Yerel STK’ların Gönüllü Yönetiminde Güçlendirilmesi Projesi (GÖNYE) kapsamında Gönüllülük Zirvesi 17 Mart 2022 Perşembe günü İstanbul Potin Hotel Taksim’de yapılacak.

10.00- 16.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek olan Gönüllülük Zirvesi’ne AB Başkanlığı temsilcileri, gönüllülük alanında çalışan STK’lar, Türk Alman Üniversitesi’nden Belgin Ergül ve Türk Eğitim Gönüllüleri Vakfı’ndan Burak Burçak gibi alanında önemli isimler katılım gösterecek. Proje sonuçlarını değerlendirmek, deneyimleri paylaşmak ve gönüllülük konularına odaklanan kurumlar arasındaki etkileşimi artırmak amacıyla düzenlenecek Gönüllülük Zirvesine davetlisiniz!

Tohum Otizm Vakfı ve Maya Vakfı ortaklığında Nisan 2021’de başlayan, hassas ve kırılgan çocuklar ile çalışan sivil toplum kuruluşları arasında iş birliğini ve gönüllü yönetim süreçlerini güçlendirmeyi hedefleyen GÖNYE Projesi AB Başkanlığı tarafından AB desteğiyle koordine edilen Sivil Toplum Destek Programı – III kapsamında finanse edilmektedir.

Zirveye katılım için 15 Mart Salı saat 17.00’a kadar aşağıda yer alan linkteki form üzerinden kayıt yaptırabilirsiniz. Zirve, pandemiye ilişkin önlemler dikkate alınarak düzenlenecektir.

Katılım formuna ulaşmak için tıklayın.

Sorularınız ve iletişim için;

[email protected]  | 0212 244 75 00

*Gönüllülük Zirvesi kapsamında sınırlı sayıda İstanbul dışı katılımcı kontenjanımız bulunmaktadır.

*Formu dolduran katılımcılar ile iletişime geçilecektir.

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler