kuluckacevrimiciaraclar.bilgi.edu.tr Açıldı

Bilgi Sosyal Kuluçka Merkezi olarak, Hollanda Krallığı Büyükelçiliği desteği ile yürüttüğümüz, Uzaktan Eğitim Programı ile Hak Temelli Çalışan STK’lar için Kapasite Geliştirme Programı kapsamında hazırladığımız kuluckacevrimiciaraclar.bilgi.org.tr açıldı!

Bilgi Sosyal Kuluçka Merkezi, pandemi ile birlikte deneyimlediği çevrim içi süreçlerde, sivil toplum kuruluşlarının ihtiyaçlarına yönelik çalışmalar, eğitimler ve projeler gerçekleştirmeye devam etmektedir. “Uzaktan Eğitim Programı ile Hak Temelli Sivil Toplum Kuruluşları için Kapasite Geliştirme Projesi” ile birlikte de sivil toplum kuruluşlarının ihtiyaç duydukları her zaman ulaşabilecekleri, değişen ihtiyaçlara göre geri bildirim verebilecekleri bir platform tasarlanmıştır. Sivil toplum kuruluşlarının bir araya gelip deneyimlerini, sorunlarını ve ihtiyaçlarını paylaşabilecekleri çevrim içi ve sürekliliği olan bir alan yaratılmıştır.

Site içinde çevrim içi ve kullanıcı dostu 3 video, hak temelli çalışan sivil toplum kuruluşlarına yönelik bir eğitim programı ve içerisinde bir tartışma forumu bulunmaktadır. STK’ların kapasite gelişimlerini desteklemeyi amaçlayan ve çevrim içi öğrenme araçları olarak tasarlanan videolar; Gönüllülerle İş birliğiStratejik Planlama ve Savunuculuk üzerinedir. Hesabım kısmından kayıt olup, forum üzerinden soru sorabilir, geri bildirim verebilirsiniz.

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler