Bilgi Sosyal Kuluçka Merkezi 2022 Dönemi Başvuruları Açıldı

Bilgi Sosyal Kuluçka Merkezi, hak temelli çalışmalar yürüten sivil toplum örgütlerini (tüzel kişiliği olan veya olmayan) desteklemek için yeni dönem başvurularını almaya başladı!

Bilgi Sosyal Kuluçka Merkezi, İsveç İstanbul Başkonsolosluğu desteği ile Türkiye’de bulunan sivil toplum örgütlerinin (dernek, vakıf, kooperatif veya tüzel kişiliği olmayan sivil inisiyatifler, vb.) örgütsel yapılarını geliştirmeye destek olmak amacıyla yeni bir çevrim içi kapasite gelişim programına başlıyor. Program, Türkiye’deki bütün illerden başvuruya açıktır ve Mayıs – Aralık 2022 döneminde gerçekleşecektir.

Programda, hak temelli çalışmalar yürüten sivil toplum örgütlerinin (dernek, vakıf, kooperatif veya tüzel kişiliğe sahip olmayan sivil inisiyatifler, vb.) örgütsel kapasitesinin geliştirilmesi amaçlanmaktadır. Program dahilinde, gençlik ve/veya çevre koruma alanında çalışmalar yürüten sivil toplum örgütlerinin başvuruları önceliklendirilecektir. 2022 Kuluçka Dönemi dijital araçlar kullanılarak çevrim içi bir program olarak gerçekleşecektir.

Son başvuru tarihi: 18 Nisan 2022 / Saat: 23.59

Başvuru sonuçları 9 Mayıs 2022 tarihinde açıklanacaktır.

Başvuru formuna ulaşmak için tıklayın.

Program hakkında detaylı bilgi almak ve başvuru yapmak için www.sosyalkulucka.bilgi.edu.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Sorularınız ve bilgi almak için: [email protected]

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler