Haberler

Save the Children Umut Nesli Kampanyası Anket Formunu Doldurmaya Davet Ediyor

0

Save the Children olarak çocukların sesinin duyulması ve haklarının korunması için 100 ülkede çalışıyoruz. Seni iklim değişikliği kapsamında dünyanın nasıl değiştiğine ilişkin düşüncelerini paylaşman için bu ankete davet ediyoruz.

Yeni Umut Nesli kampanyamız ile çocukları ve gençleri harekete geçmeleri için destekliyoruz. Anketimizde iklim krizi ve ekonomik eşitsizliğin çocukları ve ailelerini nasıl etkilediğine ilişkin 14 kısa soru bulunuyor. Bu anketin sonuçlarıyla, çocuklar ve gençler için neyin önemli olduğunu anlayarak, onları dünyada görmek istedikleri değişiklikleri gerçekleştirebilmeleri için en iyi şekilde desteklemeyi amaçlıyoruz.

Anketimize katılımın tamamen gönüllüdür. Dilediğin zaman katılım konusunda fikrinizi değiştirebilirsin. Bizimle paylaştığınız bilgiler gizlidir ve yalnızca Save the Children araştırmacıları tarafından görüntülenecektir. Cevaplar beş yıl boyunca saklanacak olup sonrasında imha edilecektir. Tüm bilgiler Save the Children dijital sistemlerinde güvenli bir şekilde saklanacaktır.

Ankete ulaşmak için tıklayın.

sivilalan.com'un sürdürülebilirliği için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

<iframe src="https://civicspacejobs.com/embed/jobalerts" style="border: 0;"></iframe>

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Diğer Haberler