İlham Veren Sektörel Buluşmalar “Suyun Üretimdeki Yeri ve Önemi” Paneli ile Devam Ediyor

Türkiye’de sürdürülebilirlik çalışmalarının yaygınlaştırılması, etkinleştirilmesi ve geliştirilmesini sağlamak amacıyla faaliyet gösteren Sürdürülebilirlik Adımları Derneği’nin (SADE), Grundfos Türkiye ve Grundfos (Poul Due Jensen) Vakfı’nın desteğiyle yürüttüğü Sürdürülebilirliğin Sorumlu Mühendisleri projesi “İlham Veren Sektörel Buluşmalar” ile devam ediyor. 15 Nisan’da iş dünyasından lider isimlerin katılımıyla yapılacak yeni buluşma, hayatın kaynağı suya odaklanıyor.

Sürdürülebilirlik Adımları Derneği (SADE), iş dünyasından paydaşlarının katkılarıyla hayata geçirdiği projelerle sürdürülebilirlik konusunu sahiplenmeyi sürdürüyor. SADE ve Grundfos Türkiye tarafından, Grundfos | Poul Due Jensen Vakfı’nın desteğiyle yürütülen “Sürdürülebilirliğin Sorumlu Mühendisleri” projesi, sürdürülebilirlik ve mühendislik arasındaki ilişkiye dikkat çekmeyi, genç mühendislerin çevresel, sosyal problemler karşısında çözümler üretmelerini amaçlıyor.

Bu kapsamda “İlham Veren Sektörel Buluşmalar” başlığı altında paneller ve çözüm atölyeleri düzenleyen SADE; iklim eylemi, enerji, su ve toplumsal cinsiyet eşitliği gibi konuları uzman konuşmacıların katkılarıyla masaya yatırıyor. 15 Nisan akşamı SADE Youtube kanalında herkesin katılımına açık olarak yapılacak sıradaki panel ise “Suyun Üretimdeki Yeri ve Önemi” başlığını taşıyor.

Lider markalardan temsilciler katılıyor

Makro ölçekte su kullanımı, su ile sanayi ilişkisi ve iyi uygulama örneklerinin konuşulacağı panel, SADE Başkanı Emrah Kurum’un moderatörlüğünde; PepsiCo Manisa Fabrika EHS (Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği) Müdürü Damla KorkmazBoyner Grup Kurumsal Sorumluluk ve Sürdürülebilirlik Müdürü Mehmet Talip KilitçioğluGrundfos Türkiye ve Orta Asya Endüstri Segment Satış Direktörü Ozan Demir’in katılımıyla gerçekleşecek.

“İlham Veren Sektörel Buluşmalar – Suyun Üretimdeki Yeri ve Önemi” paneli, 15 Nisan 2022 Cuma günü saat 18:00’de canlı yayınla SADE Youtube kanalından isteyen herkesin katılımına açık olarak yapılacak.

[tnm_video layout=”mnmd-post-media-wide”]https://www.youtube.com/watch?v=rS5xCnSzvNo[/tnm_video]

“İlham Veren Sektörel Buluşmalar” panelleri ve çözümler atölyeleri önümüzdeki günlerde farklı konu başlıkları altında yapılmaya devam edecek.

SADE, toplumsal sorunların farkında olan ve sorunlara çözüm üretmek isteyen herkesi online buluşmalarına davet ediyor.

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler