Deneyim Paylaşımı ve İşbirliği Buluşmaları – II: Lübnan’dan Peace of Art ile Buluşmaya Davetlisiniz

Barış Kültürü Eğitimi Ağı – PeaCE Net Deneyim Paylaşımı ve İşbirliği Buluşmaları’nda Lübnan’dan Peace of Art ile buluşmaya davetlisiniz!

10 Şubat 2022, Perşembe günü saat 20:00-22:00 arasında Peace of Art kurucusu Mahdi Yahya ile organizasyonun sanat ve eğitim yoluyla yürüttüğü faaliyetleri, barış kültürü inşasını ve çok daha fazlasını konuşacağımız Barış Kültürü Eğitimi Ağı – PeaCE Net projesi Deneyim Paylaşımı ve İşbirliği Buluşmaları’nda sizleri de bir araya gelmeye; diyalog ve barış kültürü üzerine birlikte düşünmeye, beraberce sohbet etmeye davet ediyoruz.

Barış Kültürü Eğitimi Ağı – PeaCE Net projesi Deneyim Paylaşımı ve İşbirliği Buluşmaları İngilizce olarak gerçekleştirilecek, Türkçe simultane çeviri desteği olacaktır. Zoom üzerinden çevrimiçi olarak gerçekleştirilecek buluşmaya katılmak için kayıt formunu doldurmanız yeterli. Zoom davetiyesi kayıt olduğunuz e-posta adresine gönderilecek. Buluşma yaklaşık 2 saat sürecek.

  • Etkinliğe katılmak için bilgi ve kayıt formunu doldurabilirsiniz: https://bit.ly/peacenetec1002
  • Etkinlik, Zoom üzerinden yapılacaktır.
  • Etkinlikte Türkçe simultane çeviri desteği olacaktır.
  • 10 Şubat 2022 Perşembe, Saat: 20:00-22:00

Etkinlik hakkında sorularınız için: [email protected]

Barış Kültürü Eğitimi Ağı – PeaCE Net Hakkında

Barış Kültürü Eğitimi Ağı – PeaCE Net Projesi, beraberce Derneği tarafından Monte Sole Barış Okulu (İtalya) ortaklığıyla Sivil Toplum Diyaloğu Programı VI kapsamında yürütülüyor. PeaCE Net, Türkiye, AB ve aday ülkelerden; yetişkin eğitimi yoluyla diyalog ve barış kültürü eğitimi faaliyetleri yürüten veya bu alanda çalışmaya istekli sivil toplum kuruluşlarını, platformları, yetişkin eğitimcileri uluslararası bir ağ ve işbirliği çalışmasında buluşturmak istiyor.

Peace of Art Hakkında

Peace of Art, Lübnan’da barış üzerine sanat ve kültür aracılığıyla çalışmalar yapan yerel bir organizasyondur. Faaliyetlerini sanat temelinde tasarlanmış programlar ve yurttaşlık eğitimleri yoluyla uygulamakta; toplumsal sorunları, şiddeti, ayrımcılığı sanat ve eğitim ile dönüştürebilmeyi amaçlamaktadır. 

Bu çağrı Avrupa Birliği’nin maddi desteği ile hazırlanmıştır. İçerik tamamıyla beraberce Derneği sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliği’nin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler