Restream ile aynı anda YouTube, Facebook, Twitter, LinkedIn, Twitch ve 30’dan fazla platforma kolayca Canlı Yayın Yapın!

Restream ile aynı anda YouTube, Facebook, Twitter, LinkedIn, Twitch ve 30'dan fazla platforma kolayca Canlı Yayın Yapın!

Restream, son zamanların gözde hizmeti olan canlı yayın imkânı tanıyor. Canlı yayın platformlarının sayısı hızla artmış olsa da, bu seçenek sizin için oldukça avantajlı ve özel bir alternatif olacaktır. Çeşitli avantajları bu platformu sizin için özel kılıyor. Restream üzerinden yapacağınız yayınlarınızı aynı anda Facebook, Youtube ve Twitch gibi çeşitli sosyal medya araçlarında da yayınlayabilirsiniz. Bu da sizin etki alanınızı artırır, geniş bir kitleye daha az çaba ile hitap etmenizi sağlar. Her kullanıcının farklı sosyal mecralarda etki kitlesi olabilir. Bazı yayıncıların tercihi Facebook iken bazıları Twitch’i tercih edebilir ve hem etki hem de hedef kitlesi bu alanda olabilir. Restream ise tüm bu yayıncılara ortak bir hizmet sunuyor, istediğiniz alanda yayın yapmanızı sağlıyor. Üstelik tüm izleyicilerinizi tek panelde görüp takip edebiliyor olmak işinizi oldukça kolaylaştıracaktır.

 


Hemen kaydol 10$ Hediye Çeki Kazan!

Geçmiş yayınlarınız ya da video kayıtlarınız ise istediğiniz zaman aralığında yayınlanabilir. Yani neredeyse tıpkı bir TV kanalı gibi kendi yayın kanalınız oluyor ve istediğiniz saatte istediğiniz yayını yapabiliyorsunuz. Medya gücünüzü artırmak ve daha fazla insana daha kolay bir yayın kontrolü ile ulaşmak için bu sistemin avantajlarından faydalanabilirsiniz. 

Restream özellikleri ile göz kamaştırırken merak dilen konulardan biri de üyelik ücretleri oluyor. Kişisel kullanımda herhangi bir ücret söz konusu değil. Bu açıdan oldukça cazip… Diğer taraftan eğer bir Facebook kanalı üzerinden ya da custom RTMP üzerinden yayın yapacaksanız aylık olarak ödenen üyelik hesabı açabilirsiniz. Bu noktada farklı ücretlerle tanımlanmış üyelik seçenekleri ile karşılaşacaksınız. Ayrıca kurumsal hesaplar da kanal sayısına göre farklılaşan ücretler ödeyerek Restream’den faydalanabiliyor. Buna karşın cazip rakamların söz konusu olması ücretli üyelikleri de avantajlı kılıyor. Elde edeceğiniz esnek yayın özellikleri ve hitap edeceğiniz geniş kitleler yayın kariyerinizde basamakları hızla çıkma imkânını bu alanda elde edebilirsiniz. Restream ile hemen yayına başlayın, zaman kaybetmeden kariyerinizde hızla ilerleyin!


Hemen kaydol 10$ Hediye Çeki Kazan!

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler