TweetDeck ile Twitter’ı Daha Etkili Kullanın!

TweetDeck ile Twitter'ı Daha Etkili Kullanın!

TweetDeck, temel amacı birden fazla Twitter hesabının aynı sayfa üzerinden yönetilmesini sağlamak olan bir hizmet. Bu platform sayesinde, birden fazla hesabı tek ekranda görüp yönetebilirsiniz. Özellikle profesyonel olarak Twitter hesaplarını yönetmeniz gerekiyorsa, sizin için müthiş bir kolaylaştırıcı olacaktır. Geçmişi oldukça eski tarihlere uzanan bu oluşum, 2011 yılında Twitter tarafından da faydalı bulunmuş olacak ki satın alınmış. Üstelik 40 milyon dolar gibi bir rakama… Kısacası, TweetDeck, oldukça avantajlı, pratik bir alan.

Peki, bu kadar mı? Hayır, değil elbette. TweetDeck, birden fazla hesabı kolayca işletmeyi sağlarken, aynı zamanda konuşmaları, kullanıcıları ya da ilgilenilen anahtar kelimeleri kolayca takip edebilmenizi sağlıyor. Pratik arayüzü ile potansiyel müşterilerinize kolayca ulaşabilir, sürekli bir etkileşim halinde olabilirsiniz. Üstelik aynı anda birden fazla Twitter hesabı üzerinden paylaşım yapabileceksiniz. Bu, ne kadar da zaman kazandırıcı bir özellik değil mi? Birden fazla hesabı aynı anda yönetmeye çalışanlar bunu çok iyi anlayacaktır.

 


TweetDeck ile Twitter’ı Daha Etkili Kullanın!

Son olarak ise platformun en sevilen özelliklerinden birinden bahsedelim. Tamamen ücretsiz! Böylesine kolaylaştırıcı ve zaman tasarrufu sağlayıcı bir alanı tamamen ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. 

Genel olarak TweetDeck’in avantajlarını ise 4 başlık altında toplamamız mümkün;

  • Yeni kullanıcılara çok daha kolay ulaşmanızı sağlayacak özelleştirilebilir sütunlara sahiptir.
  • Gerçek zamanlı güncelleme yaparak, sizi de güncel tutar.
  • Tamamen ücretsiz olarak bu platformdan faydalanabilirsiniz.
  • Twitter akışınızı daha rahat takip ve kontrol edebilirsiniz.

TweetDeck, tüm bu olumlu özellikleri ile günümüzde çok sayıda kullanıcıya hizmet ediyor. Özellikle de profesyonel olarak sosyal medya yönetimi yapan kişiler, bu alan sayesinde zaman tasarrufu sağlıyor. Daha pratik bir alan olması sebebiyle iş kolaylaştırıcı olarak tanımlanabilir. Ücretsiz olması da cabası. Eğer siz de Twitter kullanıcısıysanız ve birden fazla hesabı yönetiyorsanız, zamanınızı ve emeğinizi boşa harcamamalısınız. Kolayca sisteme dahil olup, hesaplarınıza bu platform üzerinden giriş yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz. 


TweetDeck ile Twitter’ı Daha Etkili Kullanın!

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler