Canva Alternatifi Ücretsiz ve Kolay Tasarım aracı VistaCreate ile Tanışın!

Canva Alternatifi Ücretsiz ve Kolay Tasarım aracı VistaCreate ile Tanışın!

Artık sosyal medya bir hobinin ya da zaman geçirme alanının dışında bir iş alanı… Bu yüzden de ek olarak çeşitli hizmetlere ve desteklere ihtiyaç duyuyoruz. Çağ kaliteli içerik çağı… Yani içerik her şey demektir. Görselinden mesajına, yayınlama zamanından anlatım diline kadar her şey kaliteli bir içeriği tarif eder. Görsellik ise bu konunun oldukça büyük bir kısmını tutuyor. Çünkü sözsüz olarak, ilk bakışta yani birkaç saniyede istenilen mesajın verilmesi, kaliteli görsellerden geçer. Crello bunu yaparken, size pek çok avantaj da sağlıyor. Hadi hızlıca bir göz gezdirelim!


VistaCreate ile Tasarlamak Bir Zevk!

 • Crello ile tarzınıza uyan tasarım alternatiflerine ulaşabilirsiniz.
 • Sayısız tasarım, parmaklarınızın ucunda.
 • Sadece birkaç dakika içerisinde göz kamaştıran içerikler tasarlayabilirsiniz.
 • Üstelik ücretsiz bir grafik aracıdır. Ücretli üyelik sistemi yerine bazı öğeler ücretli olarak sunulmuştur.
 • Fotoğraf düzenleme adına arka planı kaldırma, fotoğraf çerçevesi ekleme, fotoğrafa metin ekleme ve konuşma balonu ekleme gibi pek çok farklı fonksiyon mevcuttur.
 • Şekiller, çıkartmalar, ikonlar ve etiketler gibi çeşitli tasarım nesnelerini kullanabilirsiniz. 
 • Animasyonlar tasarlayabilir, animasyonlu logolar, efektler ve benzeri özellikleri kullanırken, yeniden boyutlandırma gibi özellikleri de kullanabilirsiniz.
 • Resim ya da videolara ses ekleyebilirsiniz.
 • Ücretsiz ve sınırsız depolama alanına sahipsiniz burada.
 • 65 milyon stok görsel arşivi ile işinizi daha da kolaylaştırıyor.
 • 10 bin tasarım şablonuna ulaşabilirsiniz.

Kısacası Crello, ücretsiz ve kolay kullanımı olan bir sosyal medya görsel tasarım aracıdır. Profesyonelce sosyal medya yönetimi yapmak, hesaplarınız değer katmak ve bunu kolayca yerine getirmek için Crello’dan destek alabilirsiniz. Sadece 3 adımda tasarımınızı ortaya çıkarabilirsiniz. Üstelik pek çok sosyal medya görsel tasarım aracından farklı olarak tüm bu özelliklere ücretsiz şekilde ulaşabiliyorsunuz. 

Sosyal medya hesabınıza güç katmak için görsellerin gücünden faydalanın. Bunun için ise en doğru adres Crello.com olabilir. Bakıp kendi kararınızı kendiniz verin. Bu fonksiyonelliğe bayılacağınıza eminiz. Ücretsiz olarak tasarım dünyasında profesyonel olarak yer almak için hemen üye olabilir ve tasarlamaya başlayabilirsiniz. Crello geniş kapasitesi ve hareket alanı ile parmaklarınızın ucunda…


VistaCreate ile Tasarlamak Bir Zevk!

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler