Lotus Kadın Dayanışma ve Yaşam Derneği Kocaeli’de Gönüllülerini Arıyor

Lotus Kadın Dayanışma ve Yaşam Derneği 2017 yılından beri Kocaeli’de kadın ve kız çocuklarını güçlendirmek için çalışıyor. Pandemi döneminde küçülen çalışmalarını genişletmek istiyor ve bunun için bir çağrıya çıktı. Çalışmalarını yürüten gönüllü bir ekibini genişletmek için yola çıktı. Ekibinde kimlere ihtiyacı olduğunu şöyle sıralıyor:

– Pek çok farklı alandan uzman desteği çalışmalarımızı güçlendirecektir. Hukuk, izleme-değerlendirme, sağlık, eğitim, proje yazma, raporlama, grafik tasarım, iktisat, tercümanlık ve daha pek çok alanda deneyimine ihtiyacımız var.

– Sivil toplum alanında kendini geliştirmek istiyor olabilirsin. Deneyimimizi paylaşmak ve kendini geliştirmen için fırsat yaratmaktan çok memnun oluruz.

– “Ben de bir şey yapmak isterim ama nasıl katkı vereceğimi bilmiyorum.” diyorsan da gel bunun yollarını beraber arayalım.

– Kocaeli’nde yaşıyor olman önemli, yerelde birbirimizi güçlendirmeye ihtiyaç var. Ama şehir dışındaysan ve ben de size katılmak istiyorum diyorsan da buna da bir çare bulabiliriz.

Lotus ekibine katılmak isteyenler 30 Kasım’a kadar başvuru formunu doldurabilir.

 

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler