“Türkiye – Almanya İlişkilerinde 60.yıl: Remiksler, Sesler, Network!” Başvuruları Başladı!

Online buluşma projesinin bir parçası olarak, Türkiye ve Almanya’dan genç sanatçılar arasında kültürler arası yaratıcı birliktelikler sağlamayı hedefliyoruz. Türkiye & Almanya’da yaşayan genç sanatçılar ile yeni remixler, soundlar, mixler oluşturacağız. Burada yaratılan eserler sonucunda iki ülke arasındaki köprüleri ve farklı kimlikleri yansıtan bir compilation albüm yapacağız. Ayrıca zoom üzerinden yapılacak olan buluşmalarda, alanında profesyonel prodüktör, sanatçı, organizatör, menajer, gençlik çalışanlarıyla tanışma ve işbirlikleri için birçok fırsat olacak.

Kimler katılabilir?
Yaratıcı kişiliklerle tanışmak ve birlikte yeni şeyler yaratmak isteyen,  her ülkeden (18-27 yaş arası) insanlar katılabilir.

Ne zaman ve nasıl gerçekleşecek? 
Kasım ve Aralık aylarında Zoom üzerinden 6 buluşma organize edilecektir. Buluşma tarihleri belirlenip, bildirilecektir. Workshoplar Türkçe, Almanca ve İngilizce çeviri ile yapılacaktır.

Son başvuru tarihi
: 14.11.2021 saat 23:59
Başvuru formuna ulaşmak için tıklayınız.

Herhangi bir sorunuz olursa [email protected] adresine mail atabilirsiniz.

Proje, Almanya´dan Coach e.V. ve Urban Culture Bridge İnisiyatifi tarafından yapılmaktadır. Ayrıca, Türkiye’den Svaji Artist & Booking Management işbirliği ile düzenlenmektedir.

“60 years turkey & germany: remixes, sounds, connections!” projesi Gençlik Köprüsü Türkiye-Almanya tarafından desteklenmektedir.

Gençlik Köprüsü Türkiye-Almanya, Mercator Vakfı’nın bir girişimidir. Mercator Vakfının girişimiyle: Gençlik Köprüsü Türkiye-Almanya.

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler