“Tasarım Odaklı Düşünme” Webinar’ına Davetlisiniz !

“Tasarım Odaklı Düşünme” Webinar’ına Davetlisiniz !

Değişimin bu kadar hızlı gerçekleştiği bir dünyada teknolojiler, teoriler ve hatta kurumlar birkaç gün içinde geçerliliğini yitirebiliyor. Peki problemin kendisi değişim halindeyken sorunları nasıl çözebiliriz? Tasarım odaklı düşünme, bu soruyu cevaplama arayışımızda bize umut verici bir bakış açısı sunuyor. İnsan ihtiyaçlarını önceliklendirerek doğru soruları sormamıza ve insanların gerçekten ilgilendiği sorunlara işe yarayan çözümler üretmemize yardımcı oluyor. 

26 Mayıs saat 16:00’da Impact Hub Istanbul ve Re:Coded partnerliğinde, GIZ sponsorluğunda hayata geçen “Upskilling for the Future” programı kapsamında gerçekleşecek “Design Thinking” etkinliğinde Melih Boyacı’dan tasarım odaklı düşünmenin temellerini dinleyeceğiz. “Problem çözücüler” olarak dünyadaki varlığımız üzerine düşüneceğiz ve odağımızı problemlerden insanlara kaydırarak elde edebileceğimiz olasılıkları keşfedeceğiz. Webinar’a katılmak için tasarımcı olmanıza gerek yok; sadece tasarım odaklı düşünme hakkında bilgi sahibi olmak, müşterilerinizi veya kullanıcılarınızı daha iyi anlayarak değişimi nasıl yaratabileceğinizi öğrenmek istiyorsanız etkinliğe katılabilirsiniz.

*Etkinlik dili İngilizce’dir.

Katılım linki: https://www.eventbrite.com/e/design-thinking-tickets-155517540149

Bu oturum Alman Federal Ekonomik İş Birliği ve Kalkınma Bakanlığı (BMZ) tarafından finanse edilen PEP- Ekonomik Fırsatların Desteklenmesi Programı kapsamında; Alman Uluslararası İş Birliği Kurumu (GİZ), Re:Coded ve Impact Hub iş birliği ile gerçekleştirilmektedir.

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler