Avrupa Birliği Sivil Düşün Programı Özel Desteği Açıklanıyor: Bilgilendirme Toplantısına Davetlisiniz!

Avrupa Birliği Sivil Düşün Programı Özel Desteği Açıklanıyor: Bilgilendirme Toplantısına Davetlisiniz!

Avrupa Birliği Sivil Düşün Programı, sivil topluma, salgın döneminin zor koşullarında çalışmalarını sürdürebilmesi için hızlı ve esnek bir özel destek paketi hazırladı. Programın dördüncü dönemi kapsamında açıklanacak rutin desteklerden farklı olarak, salgın dönemine özel tasarlanan destek, Bizi Bağlayan Şeyler Özel Desteği ismiyle 11 Mayıs 2020 tarihinde kamuoyuna açıklanacak. Karantina günlerinde hakları bakımından savunmasız hale gelen grupların yanında olarak dayanışmayı büyütmek hedefiyle hazırlanan özel destek paketi hakkında detaylı bilgi ve ilgili tüm dokümanlar, 11 Mayıs tarihinden itibaren Sivil Düşün’ün web sitesi üzerinden ulaşılabilir olacak.

Sivil Düşün, dördüncü dönem kapsamındaki düzenli destek paketlerinden ayrı olarak, salgın koşullarına özel bir çağrı ile hak odaklı çalışmalara destek sunmaya hazırlanıyor.  Bizi Bağlayan Şeyler Özel Desteği ismiyle 11 Mayıs’ta kamuoyuna açılacak paket hakkında merak ettiğiniz her şeyi, online bilgilendirme toplantılarına katılarak öğrenebilirsiniz. 11 ve 13 Mayıs’ta gerçekleşecek toplantılara katılmak için kaydınızı şimdiden yaptırmayı unutmayın!

Sivil Düşün, destek talep ederken nelere dikkat etmelisiniz, talebinizi hangi araçlar üzerinden ileteceksiniz ve talepler nasıl değerlendirilecek gibi sorularınıza yanıt verebilmek adına iki online bilgilendirme toplantısı düzenleyecek. Toplantılara katılmak için şimdiden kaydınızı yaptırmayı unutmayın!

I. Online Bilgilendirme Toplantısı 11 Mayıs 2020 14:00-17:00

II. Online Bilgilendirme Toplantısı 13 Mayıs 2020 14:00-17:00

sivilalan.com'u Telegram'da Takip Edin!sivilalan.com'u Linkedin'de Takip Edin!

Bilgilendirme toplantılarına nasıl kayıt olacaksınız?

1) http://www.actioevents.com linkine tıklayın. Açılan sayfada üst menüde yer alan kayıt ol butonuna tıklayın.

2) Kayıt butonuna tıkladığınızda karşınızda aşağıdaki ekran açılacak. Kayıt formunu doldurun. 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Uyarınca Kişisel Verilerin İşlenmesi Ve Korunması Hakkında Aydınlatma Metnini okuyarak onay kutusunu işaretleyin.

3) Kaydınız tamamlandığında, belirtmiş olduğunuz e-posta adresinize, sisteme giriş şifrenizi de içeren bir bilgilendirme gönderilecektir.

4) E-posta adresiniz ve şifre bilginiz ile, sağ üst menüdeki giriş butonuna tıklayarak sayfaya giriş yapın.

5) Karşınıza çıkan ekranda sol tarafta yer alan “Etkinlik Duyuruları” bölümüne tıkladığınızda üst kısımda Sivil Düşün Bilgilendirme Toplantısına katılım ekranını bulacaksınız.

Sarı butonlara tıklayarak toplantı katılım ekranına ilerleyebilirsiniz.

Takvim güncellemeleri, toplantılara katılım yönlendirmeleri ve tüm program hakkında düzenli bilgi alabilmek için, Sivil Düşün’ün web sitesi ve sosyal medya sayfalarını takip etmeyi unutmayın!

Bizi Bağlayan Şeyler Özel Desteği nedir? 

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler