Boğaziçi Avrupa Siyaset Okulu Yaz 2020 Eğitimi için başvurular açıldı!

Boğaziçi Avrupa Siyaset Okulu Yaz 2020 Eğitimi için başvurular açıldı!

Okulumuzun yeni eğitim programı için başvurular açıldı. Boğaziçi Üniversitesi’nde düzenlenecek ve 6 – 13 Eylül 2020 tarihleri arasında gerçekleşecek olan yaz programında Boğaziçi Üniversitesi’nden ve diğer üniversitelerden önde gelen akademisyenler ve uzmanlar ders verecek.

Yaz programımıza, hâlihazırda siyasi partilerde, sivil toplum örgütlerinde ve yerel yönetimlerde çalışmakta olan veya çalışmayı planlayan 25-35 yaş arasındaki gençler başvurabilir. Programımız 35 kişiliktir. Gelen başvurular arasında bir değerlendirme yapılacak ve İstanbul ile Ankara dışındaki şehirlerden gelen başvurulara öncelik verilecektir. Katılımcıların konaklama, yol ve yemek masrafları Boğaziçi Avrupa Siyaset Okulu tarafından karşılanacaktır.

Yaz 2020 Eğitim Programı için başvurular 29 Nisan 2020 tarihi itibariyle açılmış olup, 21 Mayıs 2020, saat 18.00′e kadar devam edecektir. Başvuru yapmak isteyen adayların başvuru formunu eksiksiz doldurmaları gerekmektedir. İlk aşamayı geçen adaylar 31 Mayıs 2020, Pazar günü internet üzerinden yapılacak olan sınava davet edileceklerdir. Sonuçlar 12 Haziran 2020 tarihine kadar e-mail yoluyla bildirilecektir.

sivilalan.com'u Telegram'da Takip Edin!sivilalan.com'u Linkedin'de Takip Edin!

Önemli uyarı!

Ülke ve dünyadaki halk sağlığı gelişmelerinin, eğitimin 6-13 Eylül tarihlerinde yapılmasını imkansız kılması durumunda, azami zaman öncesinde programa kabul edilen katılımcılar haberdar edilecektir.

Başvurular ile ilgili detaylı bilgi için Sık Sorulan Sorular sayfasını ziyaret edebilir ve tanıtım filmimize göz atabilirsiniz.

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler