Boğaziçi Üniversitesi’nin Green Business Summit’i Geri Dönüyor!

Boğaziçi Üniversitesi Yöneylem Araştırma Kulübü (BÜYAK) tarafından düzenlenen Türkiye’nin üniversite bazlı ilk iş dünyasında sürdürülebilirlik zirvesi Green Business Summit, 9 Nisan’da Boğaziçi Üniversitesi Garanti Kültür Merkezinde gerçekleşecek!

Yaş, okul, sınıf farkı olmaksızın sürdürülebilirlik alanıyla ilgilenen herkesin katılımına açık bir şekilde gerçekleşecek olan Green Business Summit, geçtiğimiz senelerde olduğu gibi bu sene de iş dünyasının hassasiyetle seçilmiş paydaşlarıyla daha yaşanılabilir bir dünya talep eden katılımcılarını tek bir amaç çerçevesinde buluşturacak.

9 Nisan Pazar 10.00-17.00 saatleri arasında gerçekleşecek zirve gününde katılımcıları sürdürülebilirliğin farklı boyutlarına değinecek şirket sunumları, workshoplar ve bolca networking fırsatı bekliyor olacak.

Bain & Company ana sponsorluğunda gerçekleşecek etkinlikte S360, Garanti BBVA, Eti ve çok daha fazla şirket ve konuşmacı iş dünyasında sürdürülebilirlik perspektifini geleceğe dair daha iyi bir bakış açısı kazanmak isteyen katılımcılara aktaracak.

‘’Birlikte daha iyi bir geleceğe’’ mottosuyla hayata çıkmış ve bu sene 3. kez düzenlenecek sosyal fayda odaklı iş dünyasında sürdürülebilirlik zirvesi Green Business Summit bu yıl sertifikalı olarak gerçekleşecek.

Green Business Summit’e kaydolmak ve etkinlik ile ilgili daha fazla bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler