Boğaziçi Avrupa Siyaset Okulu’nun Yaz 2019 Eğitimi’ne başvurmak için son gün 22 Mayıs!

Boğaziçi Avrupa Siyaset Okulu’nun Yaz 2019 Eğitim Programı için başvuru süreci devam ediyor. Boğaziçi Üniversitesi’nde düzenlenecek ve  1-8 Eylül 2019 tarihlerinde gerçekleşecek olan programda, Boğaziçi Üniversitesi’nden ve diğer üniversitelerden önde gelen akademisyenler ve uzmanlar ders verecek. Önceki eğitimlerde olduğu gibi, bu eğitimde de deneyimli siyasetçiler katılımcılarımızla buluşacak ve onlarla deneyimlerini paylaşacak.

Yaz Eğitimi’ne, hâlihazırda siyasi partilerde, sivil toplum örgütlerinde ve yerel yönetimlerde çalışmakta olan veya çalışmayı planlayan 25-35 yaş arasındaki gençler başvurabilir. Programımız 35 kişiliktir. Gelen başvurular arasında bir değerlendirme yapılacak ve İstanbul ile Ankara dışındaki şehirlerden gelen başvurulara öncelik verilecektir. Katılımcıların konaklama, yol ve yemek masrafları Boğaziçi Avrupa Siyaset Okulu tarafından karşılanacaktır.

Yaz 2019 Eğitim Programı için 22 Nisan 2019 tarihi itibariyle açılan başvurular 22 Mayıs 2019, saat 17.00′a kadar devam edecektir. Başvuru yapmak isteyen adayların başvuru formu‘nu eksiksiz doldurmaları gerekmektedir. İlk aşamayı geçen adaylar  1 Haziran 2019 Cumartesi günü internet üzerinden yapılacak olan sınava davet edileceklerdir. Sonuçlar 15 Haziran 2019 tarihine kadar e-posta yoluyla bildirilecektir.

Sorularınız için Sık Sorulan Sorular sayfamızı ziyaret edebilir ve tanıtım filmimize göz atabilirsiniz.

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler