Boğaziçi Avrupa Siyaset Okulu’nun Kış 2020 Eğitimi İçin Başvurular Açıldı!

Boğaziçi Avrupa Siyaset Okulu’nun Kış 2020 Eğitimi İçin Başvurular Açıldı!

Boğaziçi Avrupa Siyaset Okulu’nun Kış 2020 Eğitim Programı için başvuru süreci başlıyor. Boğaziçi Üniversitesi’nde düzenlenecek ve 26 Ocak – 2 Şubat 2020 tarihlerinde gerçekleşecek olan programda, Boğaziçi Üniversitesi’nden ve diğer üniversitelerden önde gelen akademisyenler ve uzmanlar ders verecek. Önceki eğitimlerde olduğu gibi, bu eğitimde de deneyimli siyasetçiler katılımcılarımızla buluşacak ve onlarla deneyimlerini paylaşacak.

sivilalan.com'u Telegram'da Takip Edin! sivilalan.com'u Linkedin'de Takip Edin!

Okulumuzun Kış Eğitimi’ne, hâlihazırda siyasi partilerde, sivil toplum örgütlerinde ve yerel yönetimlerde çalışmakta olan veya çalışmayı planlayan 25-35 yaş arasındaki gençler başvurabilir. Programımız 35 kişiliktir. Gelen başvurular arasında bir değerlendirme yapılacak ve İstanbul ile Ankara dışındaki şehirlerden gelen başvurulara öncelik verilecektir. Katılımcıların konaklama, yol ve yemek masrafları Boğaziçi Avrupa Siyaset Okulu tarafından karşılanacaktır.

Kış 2020 Eğitim Programı için 7 Ekim 2019 tarihi itibariyle açılan başvurular 29 Ekim 2019, saat 20:00’e kadar devam edecektir. Başvuru yapmak isteyen adayların başvuru formunu eksiksiz doldurmaları gerekmektedir. İlk aşamayı geçen adaylar 10 Kasım 2019 Pazar günü internet üzerinden yapılacak olan sınava davet edileceklerdir. Sonuçlar 2 Aralık 2019 tarihine kadar e-mail yoluyla bildirilecektir.

Sorularınız için Sık Sorulan Sorular sayfasını ziyaret edebilir ve tanıtım filmine göz atabilirsiniz.

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler