Anlatan Eller Ürünleri Artık Morhipo’da!

Anlatan Eller Ürünleri Artık Morhipo'da!

Anlatan Eller Çubuk Kraker’in Yolculuğu, kendisi veya aile bireyleri sağır ve işiten çocukların bir araya gelerek yetkinliklerini keşfettiği, hayallerini fark ettiği ve farklılıklarını kucakladığı günübirlik etkinlik serisidir. 

Bugüne kadar 6 küçük etkinlik 1 büyük festival ile 800+ kişiye erişen Çubuk Kraker’in Yolculuğu Nisan 2018’de Anlatan Eller Gönüllü Ekibi tarafından hayata geçirilmiştir. 

Çubuk Kraker’lerin çizgilerine kişisel ürünler ile hayat veren Anlatan Eller, sivil toplum kuruluşlarını destekleyen “En Güzel Alışveriş Bahanesi – Paylaştık” projesi kapsamında Morhipo ile iş birliği yaptı. 

sivilalan.com'u Telegram'da Takip Edin!sivilalan.com'u Linkedin'de Takip Edin!

Bu iş birliği kapsamında Morhipo.com üzerinden Paylaştık vitrinine eklenen ürünlerin satışından elde edilen tüm gelir Çubuk Kraker’in Yolculuğu’na aktarılarak, çocukların yetkinliklerini keşfetmesi, hayallerini fark etmesi için etkinlik harcamalarında kullanılacaktır. 

Farklı kazanımlarla oluşturulan günübirlik etkinliklerin içeriğini güçlendirerek çok daha fazla çocuğa ulaşmak için gerçekleştirilen bu iş birliği çocukların özgür ve özgün çizgilerini her daim destekleyecektir. 

Anlatan Eller ürünlerinden almak ve Çubuk Kraker’in Yolculuğuna destek olmak için: 

morhipo.com/anlatan-eller

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler